Apartamente 3 camere de vanzare Hunedoara • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vind apartament 3 camere 2

vind apartament 3 camere

mobila bucătărie completa gaz centrala baie mobilata cu multe îmbunătățiri

929 EUR/m2 | 70 m2

Petrosani, Hunedoara

vanzare apartament
28
2

vanzare apartament

vând apartament cu 3 camere ( direct proprietar) recent renovat, izolat atât pe interior cât și pe exterior, cu sistem de încălzire, geamuri termopan, instalație electrică nouă, balcon inchis cu tripane, în suprafață de 60 mp, situat în apropiere de Supeco. Blocul a fost recent reabilitat termic.Bulevardul ...

983 EUR/m2 | 60 m2

Micro 4, Hunedoara, Hunedoara

Vand Apartament 3 camere 2 balcoane Vizavi de piata Dacia
5
1

Vand Apartament 3 camere 2 balcoane Vizavi de piata Dacia

Vand apartament cu 3 camere si 2 balcoane vizavi de piata Dacia. Blocul este Turnu fata in fata cu piata (de pe balcon vedeti in piata) Apartamentul se afla la etajul 2 din8. Este mobilat modern are centrala proprie pe gaz ! În vecinatatea blocului se afla :Piata-statie taxi- transport în comun (green ...

435 EUR/m2 | 85 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament de vânzare
9
1

Apartament de vânzare

De vânzare apartament 3 camere decomandate 87m două târâse una închisă una deschisă cu debara două băi centrală pe gaz et.3 bl.4etaje ,cu două ap pe etaj ,10 apartamente pe scara zona spital bucura bloc izolat interior gresie faianță parchet uși geamuri termopan mai multe detalii la telefon preț 50000 ...

568 EUR/m2 | 88 m2

Lupeni, Hunedoara

Apartament 3 camere
9

Apartament 3 camere

Vad apartament cu 3 camere 2 camere 1 living 1 bucatarie 1 baie .apartamentul este situat la etaj 1 pe strada viorelelor nr8 bloc 8 apt 7 Teliucu-Inferior contact Apartament are 57.6 mp

293 EUR/m2 | 58 m2

Teliucu Inferior, Hunedoara

Apartament 3 camere Petrila
10
1

Apartament 3 camere Petrila

De vânzare : Apartament 3 camere + 2 băi + cămară + hol + bucătărie . Îngrijit și întreținut . Decomandat . Suprafață 80 mp . Mobilă în 2 din 3 camere , centrală pe gaz , geamuri termopan , apă trasă separat , parchet , gresie , faianță . Lângă apartament se află uscătorie comună și locuri pentru depozitare ...

488 EUR/m2 | 80 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament de vânzare
10

Apartament de vânzare

Apartament cu 3 camere, Orăștie jud. Hunedoara, la parter, complet mobilat, curat și îngrijit, gata de mutare imediată. Spațiul este bine compartimentat și oferă un hol generos, baie renovată recent, bucătărie practică și debara pentru depozitare.Geamuri termopan, uși interioare schimbate. În apropierea ...

1258 EUR/m2 | 62 m2

Orastie, Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere, Petrila, Republicii 57 9. etaj 2,sc.1, preț 48.000 euro,
10
2

Se vinde apartament zona ultracentrala, cu 3 camere în Petrila, str. Republicii, bloc 57.ap.9.etj.2, sc.1. Blocul este din cărămidă, izolat termic, Termopane, Instalații Electrice și Sanitare cât și încălzire centrală proprie, pe Cupru, cu vedere la strada principală, balcon de 4 m. cu cămară inclusă.și ...

762 EUR/m2 | 63 m2

Petrila, Hunedoara

ap 4 cam,transformat din 3 cam

ap 4 cam,transformat din 3 cam

de vânzare,ap 4 cam,transformat din 3 cam,100 m2 construiți,Deva,Bld 22 Dec,Et1,bl11,living,3dormitoare,buc,debara,baie,cămară,2balcoane,vedere în două părți

1200 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere Vulcan
10

Apartament 3 camere Vulcan

De vânzare Apartament cu 3 camere și terasă | Mobilat și utilat complet | Str. Mihai Viteazu, nr. 25, Bl. G4, Ap. 3 Suprafață utilă: 70 mp Adresă: Str. Mihai Viteazu nr. 25, Bl. G4, Ap. 3 Compartimentare: 3 camere Terasă generoasă Centrală termică proprie Se vinde complet mobilat și utilat Apartamentul ...

700 EUR/m2 | 70 m2

Vulcan, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
10

Apartament 3 camere decomandat

Apartament situat in Orastie, 3 camere decomandat suprrafata utila. 64 mp, 2 bai, ( baie mica si baie mare cu ccada) cămară,balcon dublat, 2 dormitoare 1 cammera de zi Bucatarie si hol central in forma de ,L centrala termica. Etc. Se vinde mobilat sau nemobilat Fără frigider, masina de spălat si ...

1039 EUR/m2 | 64 m2

Orastie, Hunedoara

Vând apartament spatios cu 2camere et.7 cu potențial de a -Vulcan Hunedoara10 km de stațiunea Straja
9
24

Vând apartament spațios 46 mp in Vulcan-Hunedoara .Apartament la soare, călduros, fara îmbunătățiri ,ti-l faci cum vrei ca sigur nu iti mai place gresia,faianta,usile etc Parchet stejar bine întreținut, bloc bun, vecini de treabă. .bl.F1,et.7.preț 17000 Euro. Negociabil. Achitat in rate cu avans ...

370 EUR/m2 | 46 m2

Vulcan, Hunedoara

Apartament

Apartament

Apartament 3 camere decomandat, zonă centrala (în spate la restaurantul Roma) etaj 4, are pod acoperit cu țiglă, tavan izolat. Apartamentul este complet renovat are 2 băi finisate, bucătărie mare, instalație de aer condiționat, centrală proprie de apartament electrică, este racordat și la rețeaua de ...

940 EUR/m2 | 67 m2

Central, Brad, Hunedoara

Apartament 3 camere, bucătărie, baie două balcoane închise.
5

Apartament 3 camere, bucătărie, baie două balcoane închise.

Se vinde complet utilat, centrală gaz, recent anvelopat, acoperiș nou. La 100 metri grădinița, la 300 metri școala, la 200 metri super marchet. În orașul Uricani, Hunedoara la 6 km de domeniul schiabil Straja în mijlocul munților Retezat. Preț negociabil 42000 . Telefon:

600 EUR/m2 | 70 m2

Uricani, Hunedoara

Vand Apartament
10
4

Vand Apartament

Vand apartament cu 3 camere in Lonea,zona foarte linistita! Este scoala si gradinita la 5 min de mers pe jos,sub apartament este magazin,la 5 min de mers pe jos este Profi,farmacie,statia de autobuz este la 1 minut de mers pe jos..blocul este reabilitat,izolat cu polistiren de 10cm,tigla pe bloc este ...

366 EUR/m2 | 82 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament 3 camere
5
1

Apartament 3 camere

Se oferă spre vânzare Decomandat Suprafața utilă 72 mp Strada Dacilor (lângă ceasul electronic de peste Luncoi ) Etajul 4 Apartamentul este format din : 1 Bucătărie Open Space 1 Sufragerie 2 Dormitoare 1 Baie 1 Debara 1 Balcon ( închis cu termopan) Apartamentul este utilat și accesorizat ...

625 EUR/m2 | 72 m2

Brad, Hunedoara

Vând apartament Hunedoara.
4
9

Vând apartament Hunedoara.

Proprietar ,vând apartament în Hunedoara zona K.F.C, et3, suprafața 60m2, 3camere, vedere la bulevard, ideal ca si investiție. Mai multe detalii la . Totul la 51.500 de euro. .

883 EUR/m2 | 60 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat zonă deosebită,Deva
10
1

Apartament 3 camere decomandat zonă deosebită,Deva

Proprietar vinde apartament , 3 camere spațioase ,decomandat,gresie , faianță,termopane , ușă metalică,parchet stejar,bloc izolat termic ,aier condiționat,detector de gaz, centrală termică în garanție,, instalații interioare schimbate ,mobilat ,utilat ,vedere pe două părți .Prețul este 73000 euro .Se ...

993 EUR/m2 | 73 m2

Astoria, Deva, Hunedoara

Apartament 3camere
9

Apartament 3camere

Apartament situat la et.1 decomandat(71,4mp),are 3camere,2bai,debara,hol mare și o bucătărie spațioasă! Instalații electrice, sanitare și termice noi. încălzire cu centrala proprie pe curet(trifazic), cablu TV gratuit,precum și alte facilităti! Mai multe detalii în privat!

504 EUR/m2 | 71 m2

Criscior, Hunedoara

de vanzare apartement cu 3 camere
7

de vanzare apartement cu 3 camere

de vanzare apartamen cu 3 camere, situat in Petrila, 22 decembrie, zona linistita

614 EUR/m2 | 57 m2

Petrila, Hunedoara

Salvează căutarea