Apartamente 3 camere de vanzare Calarasi • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

se vinde apartament 3 camere
1
13

se vinde apartament 3 camere

Se vinde apartament 3 camere decomandat, multiple îmbunătățiri, etaj 4 4 cu acoperiș, 2 băi,2 balcoane,centrala proprie, str. Flacăra,zona Laboratorul Adresa dulce a lui Lexi. Tel.

903 EUR/m2 | 72 m2

Calarasi, Calarasi

Urgent  Apartament  cu 3 camere decomandat  , Str.Alexandru  Iliescu  et4  17

Urgent Apartament cu 3 camere decomandat , Str.Alexandru Iliescu et4

Vând apartament cu 3 camere decomandat

706 EUR/m2 | 68 m2

Oltenita, Calarasi

Vând Apartament 3 camere,zona Orizont
5
4

Vând Apartament 3 camere,zona Orizont

Zona Orizont str. Crisana, et. 4, 68 mp, ACOPERIS, pozitie N-S, izolat ext, usa met, AC 24000 BTU, centrala, balcon inchis termopan,eficient energetic, CF si Intab. PRET : 60000 Euro , negociabil.

882 EUR/m2 | 68 m2

Orizont, Calarasi, Calarasi

Vand apartament 3 camere   Central, Oltenița   Foarte spațios, ideal pentru tineri și familii
6
1

Vand apartament 3 camere Central, Oltenița Foarte spațios, ideal pentru tineri și familii

DETALII: Apartament 3 camere, 65 mp, etaj 4, situat chiar în centrul orașului, într-o zonă curată și liniștită, cu vecini linistiti si civilizați. Locuință foarte spațioasă, cu bucătărie mare, perfectă pentru o familie tânără sau pentru cine vrea confort și acces rapid la tot. AVANTAJE: Toate actele ...

969 EUR/m2 | 65 m2

Central, Oltenita, Calarasi

Apartament 3 camere etaj4 4
9

Apartament 3 camere etaj4 4

Apartament 3 camere etajul 4 4. Apartamentul are acoperis, fara probleme de infiltratii, este izolat termic, la exterior si interior, tamplarie PVC cu sticla tripan, centrala proprie si aer conditionat. Apartament decomandat, dispune de doua balcoane inchise, doua bai, camera tehnica. Se vinde complet ...

1256 EUR/m2 | 78 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament cu 3 camere semidecomandat
5

Apartament cu 3 camere semidecomandat

Apartament cu 3 camere semidecomandat

1048 EUR/m2 | 62 m2

Oltenita, Calarasi

Vând apartament 3 camere Călărași Zona Belșugului
10

Vând apartament 3 camere Călărași Zona Belșugului

Apartament vândut de proprietar, la etajul 4 4 al blocului finalizat in anul 1978 din zona Penny Belșugului. -Apartament semicomandat -Suprafață utilă 54 Mp -Toate actele la zi, inclusiv carte funciară -Centrală proprie, cablu TV, Internet și alte electrocasnice -Preț 66.000 Euro negociabil

1250 EUR/m2 | 54 m2

Calarasi, Calarasi

Vând apartament cu 3 camere!
6
2

Vând apartament cu 3 camere!

Vând apartament cu 3 camere in zona Scoala Nr 11, PREȚ 90.000 EURO .+LOC DE PARCARE avantajul cel mai mare este ca are acoperis cu scara interioară din casa..si trecut in acte ca mansardă...am acte doveditoare..totul facut ca la ,,carte''am zidit cu cărămidă între mine și vecinii totul facut cu gust...fără ...

1154 EUR/m2 | 78 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 3 camere parcul Florilor
9
7

Apartament 3 camere parcul Florilor

Vand apartament 3 camere decomandat, spatios 76mp utili, 82mp suprafata totala. Apartamentul construit in 1989, este situat in zona linistita, Parcul Florilor, etaj 4 4 si are vedere pe 3 laturi; Apartamentul are pereti externi izolati la interior oferind confort termic pe tot parcursul anului. Pe bloc ...

1118 EUR/m2 | 76 m2

Mircea-Voda, Calarasi, Calarasi

Apartament 3 camere ultracentral   vedere dublă
7
2

Apartament 3 camere ultracentral vedere dublă

Apartament cu 3 camere, situat ultracentral în Oltenița, cu vedere pe două laturi, dintre care una către strada pietonală. -Suprafață: 63 mp -Apartament este luminos , fără vecini gălăgioși, bine compartimentat. Compartimentare conform plan: * Sufragerie spațioasă, cu acces către balcon * Bucătărie ...

984 EUR/m2 | 63 m2

Oltenita, Calarasi

Apartament 3 camere | 56mp| 2 balcoane | Zona Orizont | Mobilat
6
1

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în județul Călărași, municipiul Călărași, zona Orizont o zonă liniștită cu trafic redus,aproape de toate facilitățile necesare. Apartamentul are o suprafață utilă de 56 mp și dispune de 2 balcoane acoperite si centrala proprie pe gaz Compartimentarea ...

1250 EUR/m2 | 56 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament  de vanzare 50.000

Apartament de vanzare 50.000

Apartament 3 camere decomandat se vinde urgent preț 50.000 78 m2 etaj 4 Apartament este izolat . Str.dr Florian Mandache p14

705 EUR/m2 | 78 m2

Oltenita, Calarasi

Apartamemt de vanzare
4
3

Apartamemt de vanzare

Vand apartament cu 3 camere semidecomandat situat la etajul 4 4. - Apartamentul are acoperis -An constructie 1970 -Aer conditionat functional -Centrala termica noua -Supeafata totala 58 mp -In apropiere :scoala, supermarket,brutarie,farmacie, piata, parc Apartamentul se alfa pe Bld. Cuza Voda Nr.9 Bl ...

948 EUR/m2 | 58 m2

Calarasi, Calarasi

Vand urgent apartament 3 camere
8
5

Vand urgent apartament 3 camere

Vand urgent apartament cu 3 camere,centrala termica, 2 balcoane închise,aer condiționat și parțial renovat,izolat termic în interior. Zona scoala nr.11. Merita văzut! 66000 euro,negociabil!

892 EUR/m2 | 74 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament de vanzare
10
2

Apartament de vanzare

Apartament de vânzare complet mobilat și utilat se află pe str Năvodari Nr 2 Bl E6 Sc E Ap 10 Et 4 mai multe detalii la telefon sau schimb cu casa

1429 EUR/m2 | 70 m2

Calarasi, Calarasi

Vand ap 3 camere
7
1

Vand ap 3 camere

Se vinde apartament 3 camere decomandat, pe strada Doctor Florián Mandache,nr 9A,etaj 4.Apartamentul este complet izolat pe interior(pereti si tavane),pe acoperis are hidroizolatie.,se vinde nemobilat.Mobila de bucatarie ,aerul conditionat si boileru raman in casa.suprafata este de 63 m3 utili .

723 EUR/m2 | 65 m2

Oltenita, Calarasi

Salvează căutarea