Apartamente 3 camere de vanzare Bucuresti • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Vanzare apartament 3 camere zona Vitan Mall
8

Vanzare apartament 3 camere zona Vitan Mall

Compania Imobiliara Apulum94 va ofera spre cumparare un apartament de 3 camere aflat in zona Mall-Vitan. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 75mp, 2 grupuri sanitare. trebuie amenajat complet. In proximitate se afla supermarket-ul Mall-Vitan, piata, gradinita, scoala, transport ...

2467 EUR/m2 | 75 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vanzare apartament 3 camere zona Vitan Mall
8

Vanzare apartament 3 camere zona Vitan Mall

2467 EUR/m2 | 75 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere,2 bai,centrala proprie,confort. 1,zona Bd. Uverturii-Lidl,comision 0%,TVA inclus
20
2

MUTARE IMEDIATA-Bloc receptionat la terminarea lucrarilor-ACTE GATA; APARTAMENT CU 3 CAMERE -TVA 21% INCLUS - FINALIZAT!!! POZE REALE! APARTAMENTUL SE VINDE MOBILAT LA PRETUL DE 210000 EURO SAU NEMOBILAT LA PRETUL DE 184900 EURO. In acest ansamblu rezidential, avem placerea sa va oferim apartamente cu ...

2365 EUR/m2 | 78 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Ap 3 camere-Calea Calarasi-Munci-Decebal
18
1

Ap 3 camere-Calea Calarasi-Munci-Decebal

Va propun spre cumparare un ap cu trei camere aflat pe str Calarasi nr 300.Urmeaza sa vin cu o descrirere care sa va ofere toate informatle necesare.

3080 EUR/m2 | 75 m2

Sector 3, Bucuresti

Direct Proprietar 3 Camere Decomandat, Centrală Proprie, Sector 5
8
1

Apartament 3 Camere Decomandat | Centrală Proprie | Bloc in curs de reabilitare & Liniștit Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere, complet decomandat, situat într-un imobil foarte bine întreținut din Sectorul 5. Este locuința ideală pentru o familie care caută un spațiu gata de mutat, eficient ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea