Apartament 3 camere Brasov
140 000
EUR
1667 EUR/m2
Valabil din 3/30/2026 3:49:11 PM
1 / 3
Specificații
Suprafata utila
84
m2
Numar camere
3 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
2025
Descriere
Proprietar, fără comision!
Apartament decomandat, 3 camere cu 2 băi si 2 balcoane plus un loc de parcare inclus. Este situat la etajul 3 3 într-un ansamblu rezidențial modern (vis-a-vis de Vivamus Residence, zona Rulmentul).
Bloc nou, cu predare în iulie 2026: doar 43 apartamente, curte interioară amenajată, lift, holuri spațioase, tâmplărie PVC tripan, termoizolație cu polistiren de 20 cm.
Suprafață totală construită: 105,91 mp
Suprafață utilă: 83,68 mp
Balcon: 4,25 mp
Logie: 4,34 mp
Compartimentare:
Living: 19,3 mp
Bucătărie: 8,87 mp
Dormitor 1: 13,53 mp
Dormitor 2: 15,51 mp
Baie 1: 6,67 mp
Baie 2: 7,14 mp
Hol: 12,74 mp
Vedere panoramică către Tâmpa, Postăvaru și Măgura Codlei.
Dotări și facilități:
Încălzire în pardoseală
Centrală proprie
Finisaje premium
Băi complet utilate
Preț: 140.000 EUR + TVA 21%
Suprafață totală construită: 105,91 mp
Suprafață utilă: 83,68 mp
Balcon: 4,25 mp
Logie: 4,34 mp
Compartimentare:
Living: 19,3 mp
Bucătărie: 8,87 mp
Dormitor 1: 13,53 mp
Dormitor 2: 15,51 mp
Baie 1: 6,67 mp
Baie 2: 7,14 mp
Hol: 12,74 mp
Vedere panoramică către Tâmpa, Postăvaru și Măgura Codlei.
Dotări și facilități:
Încălzire în pardoseală
Centrală proprie
Finisaje premium
Băi complet utilate
Preț: 140.000 EUR + TVA 21%
ID anunț: 1774271880
Raportează
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Publi24.ro sau creează-ți rapid un cont nou!