Apartamente 3 camere de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Preț maxim 50000 Persoane Compartimentare: Decomandat Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Pentru familii ! Ap.3 camere decomandat la pret de garsoniera
5
2

Vă puteți muta cu copiii în acest apartament mobilat și utilat,aflat la parter înalt pe strada Arieșului,in spatele bisericii. Loc liniștit,fara trafic,in care copiii se pot juca în siguranță. Are 54 mp, camera de zi mare,bucătărie,hol lung cu dulapuri pe toată lungimea lui, până în tavan.Din hol se ...

907 EUR/m2 | 54 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzare apartament
5
4

Vânzare apartament

Apartament cu 3 camere 65m2,la parter in cartierul viitorul bloc k3, bloc curat și liniștit

692 EUR/m2 | 65 m2

Lupeni, Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere in Oravita 22

Vând apartament cu 3 camere in Oravita

Vind apartament cu 3 camere decomandate in Oravița, situat la intrare in oraș dinspre Timisoara,are 2bai ,2balcoane vedere spre sosea 3 apartamente pe nivel..I sau montat geamuri termopan noi sau ras pereții pina la beton si i sa refăcut instalație electrica noua este pregătit pentru renovare.,merita ...

330 EUR/m2 | 97 m2

Oravita, Caras-Severin

caut apartament

caut apartament

caut apartament 2camere decomandat sau 3 camere decomandat sau semidecomandat,zonele Obor ,Hipodrom,Bariera ,Dorobanti. plata cash.

822 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Apartament de vânzare
1
1

Apartament de vânzare

Apartament, localizat în orașul Flamanzi județul Botoșani, situat central, camere mari, sufragerie și bucătărie spațioasă, , două băi. Prețul este negociabil, la fața locului.

8 EUR/m2 | 6,281 m2

Flamanzi, Botosani

vand apartament Novaci Gorj 4

vand apartament Novaci Gorj

apartamentul se afla in Piata Centrala Novaci are 3 camere 80mp pret 35000 euro tel 0722213286, Incalzire: Centrala proprie, Etaj: Mansarda, Confort: 1, Compartimentare: Decomandat, numar etaj: 3, numar camere: 3, numar loc de parcare: 2, numar bai: 1, suprafata utila: 80, anul constructiei: 2008

438 EUR/m2 | 80 m2

Novaci, Gorj

Vând apartament 3 camere decomandate în Vulcan, jud. Hunedoara, zona Paroșeni - Intrervenții
9

Descriere - Apartament în stare bună, situat în bloc din cărămidă; - Conține 3 camere, un hol lung de peste 5 m, bucătărie, cămară, baie separată de WC, două terase mari pe cele două fețe ale blocului. Include și o cameră de beci la subsol; - Apartamentul se vinde cu dotările existente: mobilier, aparatură ...

Jiu-Paroseni, Hunedoara

Apartament 3 camere Targoviste disponibil
7

Apartament 3 camere Targoviste disponibil

Inchiriez apartament 3 camere in Targoviste, decomandat, mobilat si utilat integral, zona centrala linistita si deosebita(vis- -vis de piata 1 Mai), pentru MINIM un an de zile doar unei familii sau cuplu ce poate avea grija de apartament in conditii decente de curatenie, intretinere si plati regulate. ...

5 EUR/m2 | 72 m2

Piata 1 Mai - Medlife, Targoviste, Dambovita

Apartament 3 camere Ștei
5
3

Apartament 3 camere Ștei

Apartament 3 camere in Ștei,cu balcon ,gazul racordat .

670 EUR/m2 | 50 m2

Stei, Bihor

Apartament de 3 camere
9
1

Apartament de 3 camere

Apartament 3 camere ultracentral Carei cu loc de parcare privat Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat ultracentral în orașul Carei, la doar 5 minute de mers pe jos de Castelul Karolyi. - Suprafață utilă: 46.5 mp - Compartimentare: 2 dormitoare, living, bucătărie, baie și ...

1065 EUR/m2 | 46 m2

Central, Carei, Satu Mare

Apartament 3 camere, ultracentral, 2 balcoane, Panciu, etaj 4 4
13
1

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, suprafata utila 84 m, situat într-o zona ultracentrala, cu pozitionare foarte buna si acces facil catre toate punctele de interes din oras. Apartamentul este compartimentat astfel: - sufragerie spatioasa si luminoasa - 2 dormitoare - bucatarie separata, ...

536 EUR/m2 | 84 m2

Central, Panciu, Vrancea

Urgent  Apartament  cu 3 camere decomandat  , Str.Alexandru  Iliescu  et4  17

Urgent Apartament cu 3 camere decomandat , Str.Alexandru Iliescu et4

Vând apartament cu 3 camere decomandat

706 EUR/m2 | 68 m2

Oltenita, Calarasi

Vând apartament 3 camere com.Parincea, jud. Bacău - preț negociabil  1

Vând apartament 3 camere com.Parincea, jud. Bacău - preț negociabil

Vând apartament 3 camere, 2 băi, 2 balcoane, boxa depozitare bucătărie, boxa depozitare hol, boxa anexă pentru depozitare în proximitatea blocului, etajul 3.

540 EUR/m2 | 63 m2

Parincea, Bacau

Vanzare apartament 3 camere, decomandat, parter, 65mp
9

Vanzare apartament 3 camere, decomandat, parter, 65mp

Vând apartament cu 3 camere decomandat, situat în Turceni, județul Gorj, pe strada Prometeu, într-un bloc din cărămidă construit între 1977 1990. Apartamentul are o suprafață utilă de 65 mp + balcon și este compartimentat eficient, oferind spațiu și intimitate pentru o familie. Compartimentare: Living ...

723 EUR/m2 | 65 m2

Turceni, Gorj

Ap 3 camere,  decomandat,et 4
9
17

Ap 3 camere, decomandat,et 4

Persoana fizica, vând ap. 3 cam. decomandat, poziție bună, Roșiori cu Albinei, încadrat, vedere spre est, termopane, ușa la intrare metal, centrala termica, balcon la bucatarie , aproape de Piața Mare,et 4. Necesita renovare, 49000 negociabil, fara intermediari. Tel.

778 EUR/m2 | 63 m2

Central, Braila, Braila

vand apartament Zimnicea 3 camere complet mobilat si utilat
10
17

vand apartament Zimnicea 3 camere complet mobilat si utilat

vand apartament in orasul zimnicea,3 camere,doua bai,bucatarie, dresing, decomandat,din monolit,complet renovat recent,gaze trase,instalatie electrica si instalatie sanitara facuta noua, trasa conducta de apa separat, complet mobilat si utilat. Merita vazut! pret 25000 euro Negociabil! Relati la telefon ...

311 EUR/m2 | 80 m2

Zimnicea, Teleorman

Vând apartament
9

Vând apartament

vând apartament 3camere,2balcoane,unul la bucătărie,etaj8. din10,lift în funcțiune,scara cu interfon zugrăvită recent, suprafață 70m.

357 EUR/m2 | 70 m2

Petrosani, Hunedoara

apartament 3 camere decomandat
7
2

apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat in Zona Garii, bloc A12, spatios si luminos.Blocul a fost recent izolat si reabilitat atat la exterior cat si la interior. Este situat in proximitatea Scolii Generale nr. 1. Apartamentul face parte dintr-un bloc, construit din caramida. Detine toate dotarile necesare: ...

586 EUR/m2 | 70 m2

Oravita, Caras-Severin

 vanzare apartament 2 camere Fieni
10
42

vanzare apartament 2 camere Fieni

Fieni- vand apartament 2 camere, bloc constructie 2003, SC-94mp, Su- 72,38mp, balcon 4,89mp, boxa -5mp, centrala termica, parchet lemn, termopan , pret 48.500Euro

674 EUR/m2 | 72 m2

Fieni, Dambovita

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat de vânzare
9

Apartament 3 camere decomandat de vânzare

De vânzare apartament 3 camere decomandat etaj 4 cu vedere către noul parc construit de curând ,zona liniștită cu locuri de parcare libere..Apartamentul este gol fără mobilier,fără îmbunătățiri doar termopane și acoperiș,preț negociabil.

677 EUR/m2 | 62 m2

Bals, Olt

Salvează căutarea