Apartamente 3 camere de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Compartimentare: Decomandat Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou
10

Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2013 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
COMISION 0 de la cumparator! Aradului. Aproape de Piata verde. 3 camere. 2 bai.
10
1

De vanzare apartament situat in Zona Aradului; Se afla la etajul 4 din 4 + ACOPERIS, cu sarpanta, cu invelitoare de tigla, 2 apartamente pe nivel; Model cu vedere pe 2 parti; - 2 bai (una cu geam) - 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan (ambele balcoane incluse in spatiul ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat 3 camere 66 mpu balcon parcare Doamna Stanca
6
1

COMISION 0 !! Apartament decomandat de vanzare situat in zona Doamna Stanca, Sibiu, situat la etajul 3 intr-un imobil constructie noua, situat pe o strada privata cu bariera, automat asigurand un grad ridicat de confort si intimitate. Apartamentul are suprafata de 66 mpu, plus un balcon generos pe ...

2197 EUR/m2 | 66 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 3 camere LUX 85mp + loc parcare Cal. Calarasilor
12

Apartament 3 camere LUX 85mp + loc parcare Cal. Calarasilor

OPORTUNITATE EXCELENTA PE PIATA IMOBILIARA!!! Vă propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat într-o zonă deosebit de atractivă langa UNIVERSITATEA HYPERION, la 15 minute de stația de Metrou Piata Muncii și de Piața Alba Iulia, fiind ideal atât pentru locuință personală cât și pentru investiție. Apartamentul ...

3059 EUR/m2 | 85 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Campeador City
5

Apartament deosebit cu 3 camere | Campeador City

District Real Estate vă prezintă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere in complexul Campeador City, pe calea Torontalului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 53.7mp, se afla la etajul 1 si este compartimentat dupa cum urmeaza: - Hol acces - Baie cu cada - Dormitor - Dormitor - Living ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere decomandate 59900 Euro
10
2

vand apartament 3 camere decomandate 59900 Euro

Proprietar vand apartament spatios 3 camere decomandate ,partial mobilat ,cu suprafata totala 73 mp ,acoperis,izolat exterior ,gresie ,faianta,parchet laminat tamplarie termopan,centrala ,aer conditionat.Pentru detalii ma puteti contacta telefonic .

Roman, Neamt

Promovat
Apartament spațios cu 3 camere si balcon de 15mp | Modern | Dorobantilor
14

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Modern, una dintre cele mai apreciate zone din Timisoara, cu acces facil catre centrul orasului si numeroase puncte de interes precum Profi, OMV, Prospero, mijloace de transport in comun, farmacii, restaurante si alte ...

1558 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Proprietar - 3 decomandate Calea Bucuresti
2
5

Proprietar - 3 decomandate Calea Bucuresti

Apartament cu 3 camere decomandate, liber, bloc cu 10 apartamente, suprafata 71 mp, anul 1978, cartier Calea Bucuresti, str Dezrobirii. Avantaje: - bloc din caramida cu grinzi din beton, anvelopat, construit dupa cutremur; - centrala de apartament cu instalatia pe cupru; - suprafata generoasa - 71 mp, ...

1775 EUR/m2 | 71 m2

Calea Bucuresti, Craiova, Dolj

Promovat
Apartament de vanzare 3 camere 2 bai gradina 74mp si parcare Selimbar
16
2

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 59 mp, zona Selimbar, Sibiu.  Apartament primitor cu gradina proprie, un colt de liniste unde te poti bucura de aer curat si momente de relaxare. Ideal pentru serile petrecute afara sau pentru a crea un spatiu verde dupa propriul gust. O alegere calda ...

2473 EUR/m2 | 59 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament intabulat 3 camere 65 mp cu balcon zona linistita
15
2

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 65 mp, zona Turnisor, Sibiu. Distribuit pe doua niveluri, cu nisa separata pentru gatit, cu iesire pe balcon din camera de zi si cu scari din lemn de fag ce duc catre camerele de la etaj, acest apartament are o disponibilitate imediata si mutarea se poate ...

1338 EUR/m2 | 65 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Apartament 3 camere decomandat Lipovei amenajat mobilat centrala proprie
7

Avem placerea de a va oferi un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, cu o suprafata utila de 56 mp si o suprafata totala de 60 mp, la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,in apropiere de Piata Agoalimentara, zona Lipovei,pozitionat cu vederea spre parcul de langa bloc. Apartamentul ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartamente COMISION 0 la cheie de vânzare direct de la PROPRIETAR, TVA inclus
7
5

APARTAMENTE la cheie de vânzare DIRECT de la PROPRIETAR în Dumbrăvița, pe bld. Ion Creangă, colț cu Petre Țuțea, situate la Nivelul I și II ale unui bloc cu o suprafață de 68 mp + balcon 20 mp configurate astfel: -hol -2 dormitoare -living + bucătărie open space -baie -un balcon -1 loc de parcare inclus ...

2096 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Ultracentral,cetrala termica,vedere panoramica asupra orasului
16

Va prezentam un apartament cu 3 camere Ultracentral vedere panoramică Etaj 9 Str. General Magheru Râmnicu Vâlcea, Etaj 9 11 - Bloc V1 (reabilitat complet). Un apartament rar în piața locală, care combină: poziție ultracentrală vedere panoramică spectaculoasă spații generoase și compartimentare ...

2183 EUR/m2 | 64 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament decomandat de vanzare 3 camere balcon parcare si curte
13
6

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 66 mp, zona Turnisor, Sibiu. Apartament la parter inalt, situat pe o strada privata din Turnisor. Avantaje majore ale acestui apartament: • Un loc de parcare inclus in pret ( acoperit) • Pretabil investitie sigura- apartamentul este inchirat ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Vand apartament cu 3 camere
6
1

Vand apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, confort I, liber de sarcini. Accesul facil la mijloacele de transport in comun, scoala, grădiniță, piata.

647 EUR/m2 | 63 m2

Braila, Braila

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat   etaj intermediar  CITY of MARA
20
3

3 cam decomandat etaj intermediar CITY of MARA

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 dormitoare si bucataria open space cu livingul, 1 baie, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, aer conditionat, rulouri la geamuri, mobilat, situat la etajul 8 din 11, lift, CITY OF MARA. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 07290576 ...

3231 EUR/m2 | 65 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei decomandat amenajat modern centrala proprie langa Piata Noua
8

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Lipovei,langa Piata Noua. Apartamentul se afla la parter inalt, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Avand o suprafata utila de 61 mp, apartamentul este compus din 3 camere, 2 bai(baia mare cu aerisire naturala), o bucatarie si ...

1959 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Penthouse de vanzare cu 3 camere, cu terasa panoramica, zona Ciarda Rosie
1
1

Blitz va propune un penthouse ideal pentru a petrece momente frumoase alaturi de cei dragi. Acesta este situat in Timisoara, zona Ciarda Rosie. Constructia fiind noua, are compartimentarea decomandata si este compus din : 2 dormitoare, 2 bai, 1 living + bucatarie, hol, bineinteles cu acces din toate ...

2528 EUR/m2 | 59 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei decomandat amenajat centrala proprie
5

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 4, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80, dotat cu acoperis de tigla). Avand o suprafata utila de 58 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. ...

1509 EUR/m2 | 58 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Salvează căutarea