Apartamente 2 camere de vanzare Timis • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Timis Incalzire: Incalzire centralizata Compartimentare: Decomandat Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj 1. Langa Profi - str. Neptun. Finisaje superioare.
8
1

Comision 0%. Vand apartament cu 2 camere, 53 mp utili + balcon, Etaj 1, in bloc Nou, zona Girocului, str. Neptun - langa magazin Profi si statie mijloc de transport in comun, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, ...

1800 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
8
1

1800 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
16

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartment 2 camere decomandat Girocului (str Mureș)
8

Apartment 2 camere decomandat Girocului (str Mureș)

Vând Apartament 2 camere decomandat 50. 04 mp + 4 mp balcon închis cu termopan. Este situat la etajul 4 din 4, bloc anvelopat, încălzirea este prin calorifere de la Termoficare și aparat de aer condiționat. Are geamuri termopan, inclusiv balconul este închis cu geamuri termopan. Apartamentul necesita ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Braytim+-+Timi%c8%99oara+Sud, Timisoara, Timis

Vând garsonieră cu 2 camere
4
8

Vând garsonieră cu 2 camere

Persoana fizica,vând garsonieră cu dormitor și bucătărie separate, 24 mp. Situat în Calea Buziașului, mobilat, izolat, cu aparat de aer condiționat, etaj 4. Dispune de o debara pentru uscat rufe la comun cu vecina de vis-a-vis. Pentru detalii contactați numărul de telefon anexat acestui anunț.

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat - complex privat - curte 30 mp - 110.000 euro
12

Apartamentul are 2 camere, decomandat, cu suprafata utila de 52 mp + curte 30 mp, fiind situat intr-un bloc nou la limita dintre Timisoara si Giroc. Apartamentul dispune de termostat in fiecare camera, centrala proprie, incalzire in pardoseala TECE, aparataje electrice Gewiss, geamuri cu 5 camere profil ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

SE VINDE cu 95500 , ap decomandat, cu 2 camere mari,confort 1, etaj 1, zona Barnutiu, lângă ING Bank 2

SE VINDE cu 95500 , ap decomandat, cu 2 camere mari,confort 1, etaj 1, zona Barnutiu, lângă ING Bank

Se vinde apartament cu 2 camere, confort 1, etaj 1, zona cu infrastructura integrala, curata, civilizata, strada bine pozitionata, cu spatii verzi. Blocul se afla lângă ING Bank de pe bulevardul principal Barnutiu, calea Lugojului. Bloc din beton, construit in 1988.Bloc structura beton, boxa inclusa ...

1837 EUR/m2 | 52 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, Chisoda, 2 camere
5
1

Apartament de vanzare, Chisoda, 2 camere

Apartament de vânzare Chișoda Direct de la proprietar. Pentru că ne dorim ca în viitor să ne mărim familia și avem nevoie de un spațiu mai generos, ne vindem apartamentul în care am pus mult suflet. Detalii apartament: Suprafață: 54 mp Compartimentare: living + bucătărie open space ...

1850 EUR/m2 | 54 m2

Chisoda, Timis

Salvează căutarea