Apartamente 2 camere de vanzare Cluj-Napoca Cluj • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
3

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere semicentral - Strada Horea etaj 1
10
5

Apartament 2 camere semicentral - Strada Horea etaj 1

Ofertă exclusivă de vânzare apartament cu 2 camere, în zonă semicentrală, pe strada Horea. Apartamentul este situat într-o zonă foarte bună, aproape de gară și de centru, precum și de Facultatea de Litere, cu acces ușor la transport public și toate facilitățile. Este situat intr-un bloc cu curte interioara, ...

3220 EUR/m2 | 59 m2

Semicentral, Cluj-Napoca, Cluj

2 camere Borhanci, locatie excelenta
9
5

2 camere Borhanci, locatie excelenta

Apartament 2 camere, 52mp, locatie excelenta (zona spital pediatric, statie transport in comun), etaj1 4, orientare sudica, vizibilitate inspre Dealul Feleacului, bloc cu lift, 2 balcoane, finisat recent si modern (bucatarie IKEA), partial mobilat (mobila noua) si utilat cu echipamente noi

3558 EUR/m2 | 52 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere Plopilor
7
3

Apartament 2 camere Plopilor

Vand apartament 2 camere, 50.41 mp util, decomandat, balcon inchis, centrala, geam termopan, eraj 1, ocupabil imediat. Pret 178500 euro neg. Nu platesc comision !

3541 EUR/m2 | 50 m2

Plopilor, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
10
3

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Vand ap central km 0 pt activitate, birou cabinet agenție sediu firma
10
15

Situat pe str Memorandumului ap de 74 m compus din camera cu 43 m alta camera de 18m hol 12m baie 6 m ,loc de parcare in curte,teren aferent de 80m constructie acces auto parcare in curte istoric.gradina retrasa acces doar proprietari

3473 EUR/m2 | 74 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând Apartament
7

Vând Apartament

Vă propun spre vânzare un apartament cochet aflat într-o zonă foarte bună. A fost complet renovat în 2020. Excelent pentru locuit dar și ca investiție. Imobilul are p+ 3 etaje, apartamentul se situează la et.1. Construcția este de cărămidă. Apartamentul este compus din două camere,hol baie,bucătărie ...

4239 EUR/m2 | 46 m2

Central, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere semidecomandate
9
2

Apartament 2 camere semidecomandate

De vanzare apartament 2 camere semidecomandate Cartier Gheorgheni, zona Diana,situat la etajul 1 4 Apartamentul se predă mobilat si utilat ca in poze Suprafața 50 mp + 5mp balcon Compartimentare: -Bucatarie+ debara -living cu acces la balcon -2 holuri -1 balcon -baie cu geam -dormitor Dotari: - Centrala ...

3294 EUR/m2 | 51 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de 2 camere 9

Apartament de 2 camere

Vând apartament de 2 camere 52 mp situat în cartierul Între Lacuri etaj 1 4 bloc izolat termic aproape de Iulius mall, magazine, școală, grădiniță se vinde mobilat și utilat preț 162000 de euro negociabil este ideal atât pentru locuit cât și pentru investitie

3115 EUR/m2 | 52 m2

Intre Lacuri, Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament, semidecomandat, 2 camare,etaj 1, Manastur, Aleea Peana
6
2

PF vand apartament 2 camere, semidecomandat, etajul 1 din 4, situat in Manastur, aleea Peana. Blocul este izolat termic. Are in proximitate statie de autobuz tramvai, magazine, scoala, biserica. Apartamentul se vinde nemobilat. Exclus agentii.

3333 EUR/m2 | 39 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament la cheie Nu Colaborez Cu Agentii
10
1

Vând apartament la cheie Nu Colaborez Cu Agentii

Vând apartament Calea Baciului 66-70,Cluj-Napoca -etaj1din 6,living cu bucatarie semi decomandat,dormitor,baie,balcon, un total de 52,04 mp2+balcon,se vinde utilat si mobilat .In apropiere se afla Lidl, farmacie,brutarie,stație autobuz. Pret 144.000 euro tva inclus poate fi achiziționată si parcare subterană(nu ...

2769 EUR/m2 | 52 m2

Dambu+Rotund, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vanzare in Cluj

Apartament de vanzare in Cluj

Persoana fizica, vand apartament in Cluj- Napoca,situat ultracentral la etajul 1, cu suprafata utila de 64 mp, 73 mp construiti compus din: 2 camere, bucatarie, baie, camara si anexe, cu loc de parcare in curte comuna. Ideal pentru locuinta, investitie sau sediu firma. Pret: 295.000 E. Tel:

4609 EUR/m2 | 64 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere 38 mp, etaj 1, Aleea Micuș, Mănăștur   ideal renovare   investiție
5
5

Apartament 2 camere 38 mp, etaj 1, Aleea Micuș, Mănăștur ideal renovare investiție

Vând apartament 2 camere decomandat, situat în Mănăștur, pe Aleea Micuș, la etajul 1 poziție foarte căutată. Suprafață: 38 mp Apartamentul necesită renovare completă, fiind ideal pentru amenajare după propriul gust sau pentru investiție (chirie). - compartimentare decomandată - zonă liniștită, ...

3153 EUR/m2 | 38 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, Zona Vivo   Metro
5
1

Apartament 2 camere, Zona Vivo Metro

Pret 126.600 euro Finisat Tel. Persoana fizica, ofer spre vanzare apartament 2 camere finisat mobilat. Situat in bloc nou, izolat termic, cu CF, finalizat 2025, zona Vivo. Apartamentul are o suprafata utila de 50 m2, plus balcon de 8 m2, fiind format din living cu bucatarie, hol, dormitor si baie. ...

2532 EUR/m2 | 50 m2

Cluj-Napoca, Cluj

   Apartament 2 camere | 60 mp + balcon 13 mp | Parcare | Bună Ziua   Str. Măceșului, Cluj-Napoca
7
3

Apartament 2 camere | 60 mp + balcon 13 mp | Parcare | Bună Ziua Str. Măceșului, Cluj-Napoca

Se oferă spre vânzare un apartament modern, spațios și luminos, situat pe Strada Măceșului, într-o zonă liniștită și verde a cartierului Bună Ziua. Apartamentul este ideal atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție (închiriere pe termen lung). Detalii tehnice: Suprafață utilă: 60 ...

3317 EUR/m2 | 60 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Ap 2 camere la cheie floresti cluj
7
1

Ap 2 camere la cheie floresti cluj

APARTAMENT 2 CAMERE, FINISAT MODERN LA CHEIE - FLOREȘTI CLUJ (ZONA EROILOR - SPATELE PIEȚEI)** **LOCAȚIE PREMIUM:** **Bloc nou cu Construcție Fond (CF)** în Florești, jud. Cluj **Zona Eroilor** lângă piață - spatele pieței * Acces facil la magazine, mijloace de transport, parc de joacă (în ansamblu) **DETALII ...

2157 EUR/m2 | 51 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 2 camere decomandate, 36 mp, et 1, Cluj Napoca, 135000 eur
10
2

Persoana fizica vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere in cartierul Manastur din Cluj Napoca str Aleea Garbau, la pretul de 135000 eur negociabil. Apartamentul este compartimentat eficient (a suportat modificare prin care holul s-a adunat cu bucataria din care se intra untr-un hol mic din care ...

3750 EUR/m2 | 36 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament deosebit in zona Mihai Viteazu. Comision 0%
9
1

Apartament deosebit in zona Mihai Viteazu. Comision 0%

Apartament deosebit, superfinisat, pe str. Anton Pann, zona pieței Mihai Viteazu Direct de la proprietar! Comision 0!! Situat la etajul 1 într-un imobil nou cu 4 etaje, cu lift, apartamentul are 42.5mp, plus un balcon tip logie de 3,4mp, amplasat spre spațiul verde din curtea interioară a blocului. Compartimentarea ...

4649 EUR/m2 | 43 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vanzare
10
1

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere de 40mp ,etaj 1din 5, complex Oasului 86-90

3000 EUR/m2 | 40 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Caut apartament etaj intermediar

Caut apartament etaj intermediar

Caut apartament 2 camere ( zona piata flora, g.alexandrescu calea floresti, brates

549 EUR/m2 | 50 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea