vind apartament cu 2 camere

199 000 EUR 3159 EUR/m2
Valabil din 5/13/2026 2:02:09 PM
Specificații
Suprafata utila
63 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
2012
Descriere
Administrator judiciar vinde apartament cu 2 camere, suprafată 62,46 mp + 1 Logie 5,54 mp, situat in Cluj-Napoca, Str. Constantin Noica, Nr. 12, Ap. 2, Etaj Parter, Jud. CLUJ, este format din 2 camere (camera de zi și dormitor), bucatarie, camara de alimente, baie, hol, logie. Finisajele sunt medii, parchet din lemn masiv, gresie, tamplaria exterioară este din PVC + termopan, ușă acces din metal. Încălzirea se realizează cu o centrală termică de scară și radiatoare din oțel. Imobilul dispune de obiecte sanitare. Imobilul detine toate utilitatile: gaz metan, curent electric, canalizare. Pret 199.000 Euro, TVA inclus. Licitațiile vor avea loc săptămânal, în fiecare zi de joi, ora 14, începând cu data de 18.05.2026. Condiţiile de participare şi datele de desfăşurare ale procedurii sunt cuprinse într-un Caiet de Sarcini care poate fi achiziţionat de la sediul administratorului judiciar din Cluj-Napoca, str. Oltului, nr. 5A, jud. Cluj

ID anunț: 1778670152

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.