Vanzari imobiliare

53 500 EUR negociabil 1115 EUR/m2
Valabil din 5/18/2026 2:14:18 PM
Specificații
Suprafata utila
48 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1978
Descriere
Vând ap 2 camere etaj 3 dotat cu centrala termica proprie, mobilat complet și utilat cu loc de parcare!

ID anunț: 1779103560

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.