Proprietar - Vand apartament 2 camere, 50 mp, 10 min Metrou Obor, renovat

77 000 EUR negociabil 1711 EUR/m2
Valabil din 5/23/2026 9:08:22 PM
Specificații
Suprafata utila
45 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1969
Descriere
Proprietar, vand apartament 2 camere, semidecomandat, cu suprafata totala de 50 mp, situat intr-un bloc linistit, intr-o zona verde, la 10 minute de mers pe jos de metrou Obor, cu acces imediat la numeroase mijloace de transport in comun.

In apropiere se afla gradinite, scoli, parc, supermarketuri, mall si Universitatea Tehnica de Constructii.
Apartamentul este amplasat la etajul 10 10, intr-un bloc anvelopat, prevazut cu 2 lifturi silentioase, iar terasa blocului a fost refacuta complet in 2025.

Apartamentul este renovat, bine intretinut si necesita investitii minime. Se vinde nemobilat.
Aparatele de aer conditionat sunt incluse in pret, au fost achizitionate si instalate in 2023.

Pret negociabil.

ID anunț: 1779559812

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.