De vânzare apartament 2 camere Dâmbul Rotund

159 000 EUR 2741 EUR/m2
Valabil din 5/20/2026 2:22:37 PM
Specificații
Suprafata utila
58 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
2023
Descriere
Agenția Reform vă oferă spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, 58 mp, situat le etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje construcție 2023.

Compartimentarea acestuia este: antreu, Living cu bucătărie, dormitor, baie și balcon.
Aparentul deține finisaje premium, mobilier făcut la comanda, gemuri termopan si centrală termică.
Orientarea este sud estică, un mare avantaj este faptul că geamurile nu sunt orientate către strada principală.
În apropiere se găsesc magazine, stații de autobuz, scoli ți grădinițe.
Preț: 159000 euro,
parcare subterană 16000 euro.

ID anunț: 1779276561

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.