Central | Decomandat, renovat complet, mobilat și utilat | 0% comision

99 500 EUR negociabil 1990 EUR/m2
Valabil din 5/5/2026 10:40:39 AM
Specificații
Suprafata utila
50 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
1962
Incalzire
incalzire centralizata
Numar niveluri
4
Structura de rezistenta
caramida
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Alte detalii pret
Negociabil
Disponibilitate proprietate
1 iulie 2026
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Electrocasnice
Aragaz, Cuptor cu microunde, Frigider, Hota, Masina de spalat rufe, Masina de spalat vase, TV
Dotari imobil
Acoperis, Interfon
Servicii imobil
Administrare, Menaj
Descriere
Apartament decomandat de 50 mp utili, în inima Oradiei, vis-a-vis de Prima Sucevei, pe strada Evreilor Deportati 5A (fosta Sucevei). Complet renovat, mobilat și utilat. Te muți doar cu bagajele. Sunt proprietar, se vinde fără comision pentru cumpărător, iar pretul este negociabil.

Ce îl face special: La renovare, bucătăria, holul și camara au fost unite într-un spațiu de zi deschis, generos și luminos vei fi surprins de cât de mare se simte apartamentul față de suprafața de pe hârtie. Orientare sud luminos și cald toată ziua.