Apartament Tomis Nord

63 500 EUR 2268 EUR/m2
Valabil din 5/8/2026 5:09:48 AM
Specificații
Suprafata utila
28 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
nedecomandat
Anul constructiei
1975
Descriere
Vand apartament 2 camere, confort 3, etaj 1, situat in Constanta, zona tomis nord, aleea Nufarului, bl 21a,
Apartamentul este confort 3, 28 mp. A fost renovat integral, usi, geamuri termopan, mobila bucatarie, electrocasnice si, instalatii sanitare noi. Il vindem asa cu se vede in poze.
Pret 63.500 euro
Tel
Multumesc.

ID anunț: 1777536098

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.