Apartament de vânzare

5 000 EUR negociabil 94 EUR/m2
Valabil din 5/16/2026 10:23:13 AM
Specificații
Suprafata utila
53 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
2000
Descriere
Se vinde apartament etajul 4 in Matasari, Gorj. Apartamentul dispune de apa, curent, țeava de gaze trase pana la aragaz. Apartamentul are doua camere, balcon, bucătărie si baie. Dispune de termopane la geamurile de la camere. Apartamentul este contract de închiriere (concesiune). Prețul este negociabil, mai multe detalii in privat.

ID anunț: 1778915957

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.