Apartament cu 2 camere, parter, zona Kiriac

93 000 EUR negociabil 1860 EUR/m2
Valabil din 5/15/2026 4:23:05 PM
Specificații
Suprafata utila
50 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1982
Incalzire
centrala proprie
Numar balcoane
1
Climatizare
Aer conditionat
Stare interior
Renovat
Mobilat
Complet
Descriere
Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere semi-decomandat, in zona Kiriac situat la Parter.
Acces facil la mijloacele de acces în comun, scoli, grădinițe, centre comerciale(Lidl,Kaufland,Profi,Mega,Carrefour,Shopping City).
Zonă liniștită, parc pentru copii.
Apartamentul este renovat,
se vinde mobilat, centrala proprie, clima.
Subsolul este izolat cu polistiren, pe toată suprafața apartamentului.
Compartimentare:
Hol acces cu spatiu de depozitare
Bucătărie mare închisă
Living+balcon
Hol intermediar cu un spatiu de depozitare
Baie cu cada
Dormitor
Pretul solicitat este 93000 foarte usor neg.

ID anunț: 1778851385

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.