Apartament 2 camere zona Thedor Pallady - Str. Prevederii

96 400 EUR 2142 EUR/m2
Valabil din 5/13/2026 7:15:14 PM
Specificații
Suprafata utila
45 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
1974
Incalzire
gaz
Numar niveluri
8
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, CATV, Canalizare, Curent, Gaz, Telefon
Descriere
Apartament 2 camere zona Theodor Pallady - Str. Prevederii, etaj 7 din 8, conf 1, decomandat, supraf. 45 mp. an constructie 1974, bloc anvelopat, clasa energetică B · orientare Sud-Vest, renovat cu instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, aer conditionat.
La 10 min de metrou 1 Decembrie 1918

Pret: 96400 euro neg

ID anunț: 1778689783

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.

AveHouse Residence SRL

Agenție imobiliară

BUN - 4 evaluări

Cei mai multi utilizatori ar descrie experiența cu acest utilizator ca fiind satisfăcătoare