Apartament 2 camere studio mobilat, Popesti-Leordeni

87 000 EUR 1851 EUR/m2
Valabil din 5/21/2026 5:13:03 AM
Specificații
Clasa energetica
A
Suprafata utila
47 m2
Etaj
Confort
1
Anul constructiei
2024
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
6
Numar balcoane
Descriere
Se vinde apartament 2 camere tip studio, situat la etajul 6 din 6, intr-un imobil nou finalizat in 2024. Suprafata totala 47.7 mp, compartimentare eficienta, balcon inchis cu termopan, centrala termica proprie.

Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare. Zona bine conectata, cu acces rapid catre metrou Berceni, transport public, magazine si facilitati.

Pret: 87.000 euro fara parcare sau 94.000 euro cu loc de parcare.

Contact Andrei Iovanescu
Numar contact 0739922882

ID anunț: 1771837579

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.