Apartament 2 camere complet renovat, Podu Roș 53 mp, etaj 1 10

128 000 EUR negociabil 2415 EUR/m2
Valabil din 5/14/2026 11:57:09 AM
Specificații
Suprafata utila
53 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1973
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Electrocasnice
Frigider, Masina de spalat rufe, Masina de spalat vase
Persoană fizică

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat într-o zonă excelentă Podu Roș, cu acces rapid către centrul orașului, Palas Mall, mijloace de transport, școli, magazine și alte puncte de interes.
Apartamentul este poziționat la etajul 1 din 10 (din 1973), într-un bloc bine întreținut, și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul zilei.
Imobilul a fost complet renovat, folosindu-se materiale și finisaje premium.

Avantajele cheie ale locuinței:
- parțial mobilat si utilat
- centrală termică proprie
- tâmplărie din PVC cu geam tripan
- renovat in totalitate IN ANUL 2017
- intretinere și reîmprospătare in anul 2022
- instalații electrice și sanitare noi