Ap 2 Cam Posta Maratei 45mp la cheie mobiat utilat renovat centrala termopan calduros etaj 4 pod

46 500 EUR negociabil 1033 EUR/m2
Valabil din 5/21/2026 9:41:58 AM
Specificații
Suprafata utila
45 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1973
Descriere
Acest apartament se afla inttr-o zona foarte buna si linisita la etajul 4 cu pod deasupra , este renovat total, se vinde exact asa cum se vede in poze mobilat si utilat, este renovat arata bine, are camerele spatioase, bucataria este incapatoare baia are cada si geam de aeririre natuala, are si balcon, are centrala termica, are termopan la toate geamurile este termoizolat, este foarte calduros iarna si rracoros vara, are gresie faianta parchet etc, actele sint in regula se poate vinde cu chasch, dar si prin credt ipotecar, in zona sint absolut toate faciliatile staii de trransport in comun, farmacii, magazine, spaii verzi , de joaca si de relaxare etc, scoli, gradinite deci va asteptam la vizionari

ID anunț: 1775202821

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.