Apartamente 2 camere de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: noua Imobiliare Apartamente 2 camere Companii Compartimentare: Semidecomandat Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 Camere CALEA BUCUREȘTI-RAMADA Confort 1 Etaj Intermediar Renovat Centrală Liber
11
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Calea București, Zona Ramada, 48 mp Renovare completă Disponibil imediat, Aproape De Centru, Etaj Intermediar - Vă prezint spre vânzare un apartament de 2 camere, confort 1, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale Calea ...

1771 EUR/m2 | 48 m2

Calea+Bucuresti, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament cu 2 camere, 51mp, etaj 2, finisat, intr-un ansamblu premium!
5
2

Zona Fabricii, într-un ansamblu rezidențial nou, finalizat recent Etaj: 2 din 7, bloc dotat cu lift Suprafață utilă: 51 mp + terasă generoasă de 12 mp Descriere apartament Apartament modern situat într-un complex rezidențial exclusivist, construit la standarde superioare. Compartimentare: • living ...

3255 EUR/m2 | 51 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere -  mobilat si utilat - Giroc
6

Apartament 2 camere - mobilat si utilat - Giroc

REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat in Giroc, zona Hotel IQ. Apartamentul are o suprafata utila de 47 mp si este compartimentat astfel: - hol acces - living - bucatarie inchisa - dormitor - baie - loc de parcare inclus in pret Apartamentul ...

2102 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Giroc - parcare inclusa
5
1

Apartament 2 camere - Giroc - parcare inclusa

Agenția noastră vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, open space, situat în Chișoda, la limita cu Giroc, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, cu acces rapid către Timișoara. Poziționat excelent, pe stradă asfaltată, într-un imobil nou (2021), cu regim de înălțime P+3. Preț: ...

1673 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament nou 2 camere de vanzare  in Timisoara
15

Apartament nou 2 camere de vanzare in Timisoara

Vă prezentăm un apartament modern cu 2 camere, situat în complexul nou Campeador, din zona Torontalului – o alegere excelentă atât pentru locuire, cât și pentru investiție. Se vinde cu chiriaș – randament imediat! Suprafață utilă: 42,5 mp Etaj: 2 Loc de parcare inclus Compartimentare: • Dormitor ...

2272 EUR/m2 | 43 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare Ared Kaufland
16

Apartament 2 camere de vanzare Ared Kaufland

Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere semidecomandate, situat la etajul 4, în complexul nou ARED Kaufland R20, o zonă apreciată pentru accesibilitate și facilități. Apartamentul are o suprafață utilă de 58 mp și este ideal atât pentru locuire, cât și pentru investiție. Compartimentare: • ...

1600 EUR/m2 | 58 m2

Functionarilor, Arad, Arad

Promovat
Apartament 2 camere - Complex nou în Arad
11

Apartament 2 camere - Complex nou în Arad

Apartament cu 2 camere, 46 mp utili, disponibil într-un bloc nou din zona Grădiște, aproape de Podgoria, la doar 5 minute de centrul orașului. Complexul este amplasat într-o zonă rezidențială nouă, cu acces rapid către punctele importante ale orașului. La parterul blocului se află un supermarket, iar ...

1765 EUR/m2 | 43 m2

Gradiste, Arad, Arad

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare/Craiova/Brazda/Baba Novac
13
3

Apartament 2 camere de vanzare/Craiova/Brazda/Baba Novac

Apartament de vânzare – 2 camere semidecomandat, situat într-un bloc nou construit în anul 2008. - Etaj: 1 - Suprafață utilă: 52 mp - Compartimentare: living, dormitor, bucătărie, baie cu geam, balcon - Dotări: centrală termică proprie, aer condiționat - Se vinde complet mobilat și utilat - ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Craiova, Dolj

SX688 2 Camere - Sud Plaza - Disponibil Imediat
12

SX688 2 Camere - Sud Plaza - Disponibil Imediat

OXIA The Real Estate Agency va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, in apropeiere de Sud Plaza. Apartamentul este amplasat la parter, intr-un imobil cu regim de inaltime S+P+5E+Er, dotat cu lift, are compartimentare semidecomandata si o suprafata utila de 43,7 mp, fiind ...

2432 EUR/m2 | 44 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere ultracentral – renovat complet, poziție excelentă.
8

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat ultracentral, vis-a-vis de magazinul Bucovina – o locație premium, perfectă atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Cu o suprafață utilă de 52 mp, apartamentul este amplasat la etajul 2 din 4, într-un bloc din cărămidă, izolat ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

Suceava, Suceava

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare finisat premium mobilat și utilat Fabrici 105
10

Smart Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, proaspăt finisat, amenajat modern, cu finisaje și dotări de calitate, potrivit atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința este complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Compartimentare: living cu bucătărie ...

3750 EUR/m2 | 44 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere, semidecomandat etaj 2, 69 mp utili, zona Fermelor
6
1

Apartament de 2 camere semidecomandat in suprafata utila de 69 mp (60 mp + 9 m balconul) situat la etajul 2 in bloc nou din 2021. Fiind orientat pe sud este foarte calduros si luminos, oferind lumină naturală și confort termic pe tot parcursul zilei. Detine CT, tâmplărie PVC cu geam termopan, loc de ...