Apartamente 2 camere de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament nou, cu parcare subterana in Floresti, zona BMW
15

Apartament nou, cu parcare subterana in Floresti, zona BMW

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat in Floresti, zona BMW, intr-un imobil nou cu regim de inaltime D+P+13E, construit la standarde moderne si finisat cu materiale de calitate. Proprietatea este amplasata la etajul 2, oferind un plus de confort si ...

2796 EUR/m2 | 49 m2

Floresti, Cluj

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, bloc nou, zona Aradului, Timisoara
13

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, open space, situat in Timisoara, zona Aradului, intr-o locatie foarte bine conectata la punctele de interes ale orasului, la doar 1.7 km fata de Iulius Town si aproximativ 2.4 km fata de Facultatea de Arte. Apartamentul este amplasat ...

2750 EUR/m2 | 52 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament la cheie in Borhanci
12

Apartament la cheie in Borhanci

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 2 camere semidecomandate, situat in cartierul Borhanci, pe strada Romul Ladea, intr-o zona apreciata pentru atmosfera linistita, accesibilitate si dezvoltarea rezidentiala moderna. Proprietatea este amplasata la etajul 1 al unui imobil ...

3491 EUR/m2 | 53 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

SX688 2 Camere - Sud Plaza - Disponibil Imediat
12

SX688 2 Camere - Sud Plaza - Disponibil Imediat

OXIA The Real Estate Agency va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, in apropeiere de Sud Plaza. Apartamentul este amplasat la parter, intr-un imobil cu regim de inaltime S+P+5E+Er, dotat cu lift, are compartimentare semidecomandata si o suprafata utila de 43,7 mp, fiind ...

2432 EUR/m2 | 44 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Decomandat, etaj2, bloc nou, 67 mp, 2 balcoane, parcare proprie,Tudor, Targu Mures
10

Comision cumparator: 2% + tva, din valoarea de tranzactionare Ascendent Imobiliare Targu Mures este onorata sa va propuna spre vanzare un apartament cu 2 camere, pentru un stil de viata modern, aerisit si echilibrat situat in apreciatul cartier Tudor, Targu Mures. Situat intr-un ansamblu rezidential ...

2314 EUR/m2 | 57 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Apartamente in complex rezidential, NOU, cu Lift.
9
8

Apartamente in complex rezidential, NOU, cu Lift.

Atrium Garden Residence este noul proiect imobiliar care se dezvoltă în Jimbolia pe Calea Moților, în vecinătatea sediului Poliției de Frontieră. Ansamblul va cuprinde un număr de 2 blocuri cu regim de înălțime P+3. Proiectul nostru se remarcă prin confort modern și sustenabilitate, fiind conceput pentru ...

28 EUR/m2 | 60 m2

Jimbolia, Timis

Promovat
Apartament 2 camere ultracentral Oradea | Cabinet psihologic
18

Apartament 2 camere decomandate ultracentral Oradea, situat la casa, cu pod inalt mansardabil si 4 ferestre orientate spre strad). Proprietatea este complet renovata in anul 2025 pana la caramida si este avizata pentru cabinet psihologic, fiind ideala atat pentru locuinta, cat si pentru birou sau activitati ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

Ultracentral, Oradea, Bihor

Apartament 2 camere decomandat etaj 1 si garaj Piatra Neamt
13

Apartament 2 camere decomandat etaj 1 si garaj Piatra Neamt

Apartament 2 camere decomandat situat la etajul 1 intr-un bloc de 4 etaje, nou din 2022. Are suprafata utila generoasa de 65 mp utili (60 mp apartamentul + 5 m balconul). Detine garaj in suprafata de 20 mp ce se vinde separat, la pretul de 14.800 euro. In pretul afisat de 94.000 euro apartamentul se ...

1446 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament cu centrala proprie, zona Parneava, Arad
7

Apartament cu centrala proprie, zona Parneava, Arad

Elegance Imobiliare vă propune, în exclusivitate, un apartament primitor situat în zona Parneava, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+2+M, ideal pentru cei care caută confort, accesibilitate și o atmosferă liniștită. Locuința are o suprafață construită de 47 mp și este complet mobilată și ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

Parneava, Arad, Arad

Promovat
FILM!Boutique LUX, terasa cu view, design de colectie,dotari smart,mobilat, accesorizat, Tudor, Targ
9

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare: Exclusivitate. Design. Stil de viata -- in Complex Concept 9, Tudor, Targu Mures. Paseste intr-un spatiu unde arhitectura contemporana se impleteste cu un stil de viata urban rafinat, iar fiecare detaliu este o ...

3193 EUR/m2 | 57 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 2 camere ultracentral – renovat complet, poziție excelentă.
8

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat ultracentral, vis-a-vis de magazinul Bucovina – o locație premium, perfectă atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Cu o suprafață utilă de 52 mp, apartamentul este amplasat la etajul 2 din 4, într-un bloc din cărămidă, izolat ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

Suceava, Suceava

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea