Apartamente 1 camera de vanzare Cluj • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: apartament 2 camere Imobiliare Apartamente 1 camera Cluj Persoane Compartimentare: Semidecomandat Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare apartament cu o camera la casa, curte proprie, Dej, zona centrala
8
2

Apartament cu o camera (bucatarie, baie, dormitor), plus curte. Suprafata utila apartament: 34 m2 Suprafata curte: 39 m2-individuala Incalzire: gaz, centrala termica proprie, incalzire in pardosea in bucatarie si baie dar si calorifere. Apartamentul este recent renovat, dotat, geamuri termopan si usa ...

1471 EUR/m2 | 34 m2

Central, Dej, Cluj

Promovat
Vând apartament
10
1

Vând apartament

PF vând apartament cu o camera in loc Florești jud Cluj, strada Urușagului, Nr 34 F. Apartamentul este compus din camera, bucătărie, baie, hol dresing. Este situat la etajul 2, finisat, gresie, faianță, parchet, mobila de bucătărie, baia complet utilata. Apartamentul este situat într-o zonă buna in ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vând apartament 1 cameră
8
10

vând apartament 1 cameră

vând apartament 1 cameră la demisolul unui bloc cu 2 etaje 27mp intrare separată utilități contorizate individual cheltuieli mici ideal pentru locuit sau privatizare

2074 EUR/m2 | 27 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Garsonieră de vanzare
9
4

Garsonieră de vanzare

Vând garsonieră în Gherla str.Victoriei nr .9 se vinde parțial mobilata

1500 EUR/m2 | 26 m2

Gherla, Cluj

Proprietar vând apartament 1 cameră  Calea Floresti
8
38

Proprietar vând apartament 1 cameră Calea Floresti

Este situat in Manastur pe CALEA FLORESTI , etajul 5 din 10 ,are o camera mare, bucatarie, baie,balcon inchis cu termopan,certificat energetic B, debara,spatiu de depozitare, geamuri termopan,centrala termica,tv cablu,interfon, este langa statia de autobus,9 24b M26 ,zona foarte buna,se poate inchiria ...

3788 EUR/m2 | 33 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Achiziționez apartament cu o cameră
1

Achiziționez apartament cu o cameră

Constituie avantaj apartamentul cu următoarele proprietăți: Etaj: Parter - Etaj 3 (exclus demisol sau etajul 4) Suprafața utila: minim 25 mp Stare imobil: Renovat sau nerenovat Sursa de finanțare: avans + credit Pret: Euro (în funcție de zonă, etaj, starea imobilului, Dotări) Mesaj cu preț, poze ...

2600 EUR/m2 | 25 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vând apartament
10
1

Vând apartament

2079 EUR/m2 | 38 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament Câmpia Turzii,zona centrala langa Primărie,renovat,etaj4!

Vând apartament Câmpia Turzii,etaj 4,renovat complet,instalație electrică,sanitare,tencuială,geamuri termopan,centrala,complet utilat,se afla in zona centrala langa Primărie,are o suprafață de 35 mp +balcon 4.5 mp,este compus din living cu bucătărie,1 cămară,1 dormitor,1 hol și 1 baie!

1571 EUR/m2 | 35 m2

Campia Turzii, Cluj

Apartament de vanzare Gruia
7
10

Apartament de vanzare Gruia

Buna ziua PF ofer spre vanzare apartament cu 1 camera + living cu bucatarie in cartierul Gruia Suprafata: 42 mp Localizare: Str. Migdalului (vis-a-vis de stadionul CFR) Etaj: 1 din 1 Curte comuna interioara, pod si beci (2 mp) Compartimentare: dormitor, living cu bucatarie tip open-space, baie Mobilat ...

2976 EUR/m2 | 42 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
8
2

1471 EUR/m2 | 34 m2

Central, Dej, Cluj

Apartament  cu 1cam,  Floresti Cluj
6
15

Apartament cu 1cam, Floresti Cluj

Vand apartament cu 1 camera, situat in loc.Floresti str.Porii, semi decomandat, parter,finisat ,dotat cu centrala termica, geam termopan, parchet, gresie, faianta, usi int ext , balcon ,interfon,tv cablu internet ,finisat parter,suprafata utila: 32m2, anul constructiei: 2014,zona linistita,verdeata, ...

Floresti, Cluj

Apartament open space cu dormitor
7
4

Apartament open space cu dormitor

De vânzare apartament in Cluj-Napoca, str Edgar Quinet nr 10 Preț: 115.500 euro Etaj 1 din 5, cu ascensor Orientare vest, lângă padure, aer curat si liniste Compartimentare: living+bucatarie open space, dormitor, baie cu Su 37,38 mpși balcon (logie) 7 mp Mobilat si utilat complet Construit 2018 Încălzire ...

3122 EUR/m2 | 37 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Proprietar, vând apartament 47mp, în Mărăști, str. Henri Barbusse
10

Proprietar, Vând apartament cu o cameră, în suprafață utilă de 46,60 mp, situat în Mărăști, str. Henri Barbusse 3-5, etaj 2, lângă de blocul Spray, la 800 m de zona The office. In suprafața de 46.60 mp nu este inclusa suprafața balconului. Blocul a fost finalizat în noiembrie 2009, are lift, apartamentul ...

3867 EUR/m2 | 47 m2

Cluj-Napoca, Cluj

PF vinde apartament Calea Baciului, Cluj
5
1

PF vinde apartament Calea Baciului, Cluj

Proprietar vinde apartament cu o cameră, mobilat, utilat, 36 mp utili + balcon de 4 m, et.2 4 pe Calea Baciului, str. Jupiter nr. 4 pret 98000 euro.

2722 EUR/m2 | 36 m2

Baciu, Cluj

Salvează căutarea