Apartamente 1 camera de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 1 camera Preț maxim 50000 Etaj: Etaj 4 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.
9
15

Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.

Vand apartament cu 1 camera, in zona Soarelui, aproape de parc si de fostul Stadion Dan Paltinisanu. Bloc intretinut cu acoperis nou, de tigla. Casa scarii este supravegheata video. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, usa metalica la intrare. Disponibil imediat. Pret 36.500 ...

1825 EUR/m2 | 20 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean
3
5

Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, centrala proprie la etajul 4, o suprafata utila de 35 mp. Centrala proprie

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Garsoniera Investitie Renovata Pantelimon
7
7

COMISION 0% Garsoniera Investitie Renovata Pantelimon

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE o garsoniera decomandata, in zona Pantelimon, in proximitatea parcului Cosmos, la 4 minute de mijloacele de transport in comun. Imobilul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 4, avand o suprafata utila de 15 mp. ...

1727 EUR/m2 | 15 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Alfa Invest Propune spre Vanzare Studio
3
2

Alfa Invest Propune spre Vanzare Studio

Alfa Invest propune spre Vanzare studio mobilat si utila ,Frigider ,Masina de Spalat Rufe,Aragaz,Canapea,Dulap etc. Dus in interior avem Usa de Metal,Parchet,Geam Termopan , Toaleta pe hol( este doar pentru aceast Studio )

1499 EUR/m2 | 12 m2

Astra, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Medicina. Disponibil imediat. Pretabil investitie
3
6

Medicina. Disponibil imediat. Pretabil investitie

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4 - detalii AMENAJARE interioara : gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar este de 18.000 Eur. Se accepta si varianta de achizitionare prin intermediul ...

1782 EUR/m2 | 10 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 cameră | 24 mp | Zona Ciarda Rosie
6
5

GARSONIERĂ de vânzare – Ciarda Roșie | Etaj 4 din 4 | 24 mp | COMISION 0% COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare o garsonieră mobilată și utilată complet, situată la etajul 4 al unui bloc de garsoniere, în zona Ciarda Roșie din Timișoara — un cartier situat în zona de sud-est a orașului, ...

1375 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Apartament o camera Dorobanti
3
5

Apartament o camera Dorobanti

Vand apartament cu 1 camera, zona linistita si foarte aproape de mijloacele de transport, situat la etajul 4, avand o suprafata de 30 mp

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Medicinei
5
4

Apartament cu o camera in zona Medicinei

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 4 7 avand o suprafata de 24 mp. Foarte aproape de mijloacele in comun. Actele pentru centrala proprie sunt facute, trebuie doar montata.

1481 EUR/m2 | 27 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

apartament cu o camera Circumvalatiunii
6
6

apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Medicinei