Apartamente de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: garsoniere de vanzare Imobiliare Apartamente de vanzare Etaj: Parter Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera cu boxa si parcare Maurer Residence
19

Garsoniera cu boxa si parcare Maurer Residence

STARTIMOB va propune spre achizitie, in sistem de Reprezentare Exclusiva si cu COMISION 0% pentru cumparator, o garsoniera mobilata si utilata, situata in Ansamblul Maurer Residence Coresi, una dintre cele mai cautate zone rezidentiale din Brasov. Daca iti doresti o locuinta pregatita pentru o investitie ...

2947 EUR/m2 | 38 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Garsoniera la casa centrul istoric
20

Garsoniera la casa centrul istoric

Compania STARTIMOB va propune spre achizitie, în sistem de reprezentare exclusivă și cu comision 0% pentru cumpărător, o garsonieră situată în Centrul Istoric al Brașovului, pe strada Cibinului, într-o zonă de case, apreciată pentru liniște și farmecul specific. Proprietatea este amplasată la parterul ...

3400 EUR/m2 | 25 m2

Centrul Istoric, Brasov, Brasov

Promovat
Vânzare apartament NOU 2 camere, INFINITY RESIDENCE *predare imediată*
10
6

Apartament 2 camere *vânzare - bloc NOU - parter - decomandat - suprafață totală: 50 mp - predare imediată * - Ansamblul INFINITY RESIDENCE 3! Îndrăzneşte să îţi imaginezi locuinţa perfectă pentru tine! Noi îţi venim în ajutor cu un nou proiect de mare anvergură aflat în plină dezvoltare în oraşul tău, ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Garsoniera cu parcare Centru Vechi Brasov
20

Garsoniera cu parcare Centru Vechi Brasov

STARTIMOB va propune spre achizitie, in sistem de reprezentare exclusiva si cu comision 0% pentru cumparator, o garsoniera cocheta situata la casa, intr-una dintre cele mai apreciate si linistite zone ale Brasovului – pe Sirul Gheorghe Dima, la doar cateva minute de Centrul Istoric. Imobilul beneficiaza ...

2317 EUR/m2 | 41 m2

Centrul Istoric, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oportunitate de investitie - Garsoniera de vanzare - Bulevardul A.I. Cuza - ideala pt. birou cabinet
4

Proprietar, ofer spre vânzare garsonieră cu suprafața de 24 mp, situată în municipiul Slatina, pe Bulevardul Alexandru Ioan Cuza, în imediata apropiere a Parcul Tineretului. Garsonieră se află la parterul unui bloc de locuințe cu 4 etaje și beneficiază de acces facil din bulevardul principal, fiind ...

2300 EUR/m2 | 24 m2

Slatina, Olt

Garsoniera la parter inalt decomandata utilata si mobilata de vanzare
9

Garsoniera de vanzare, decomandat, 28 mp, zona Lazaret, Sibiu. Avantaje majore ale acestei garsoniere:  • Parter inalt; • Pivnita; • Pretabila investietie sigura;  TABOO Imobiliare propune o garsoniera de vanzare cu 1 camera, decomandata, situata in localitatea Sibiu, ...

2321 EUR/m2 | 28 m2

Lazaret, Sibiu, Sibiu

Garsoniera la casa 70 mp gradina proprie 371 mp Terezian Sibiu
10
1

Comision 0% Garsoniera 1 camere de vanzare, decomandata, 70 mp, zona Terezian, Sibiu. Garsoniera de vanzare la casa 70 mp utili, situata intr-o zona linistita, beneficiind de intrare individuala si curte exclusiva de 371 mp. Desi necesita renovare substantiala, imobilul impresioneaza prin potentialul ...

1428 EUR/m2 | 70 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Garsoniera Gruia 46.000 euro - Apartament Gruia zona Stadion CFR Gara Facultatea de Litere
5
8

Garsoniera Gruia - 46.000 euro Va oferim spre vanzare garsoniera in cartierul Gruia cu o suprafata de 18,5 mp. Este aproape de statii, magazine, Gara, Facultatea de Litere Detinem proprietati la vanzare inchiriere atat in Cluj-Napoca, cat si in Floresti. Nu ezitati sa ne contactati! Telefon agentie ...

3538 EUR/m2 | 13 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Exclusivitate - Garsoniera Gheorgheni strada Lacramioarelor - 42.000 Euro - renovata martie 2026
10
16

Exclusivitate - Garsoniera Gheorgheni - 42.000 euro. Va oferim spre vanzare garsoniera in cartierul Gheorgheni, strada Lacramioarelor, situata pe mijlocul palierului, orientare Sud. Garsoniera este compusa din camera + baie si are o suprafata de 11 mp, parter. Cheltuieli de intretinere foarte mici. Ideal ...

3818 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Garsoniera 38 mp cu terasa - incalzire in pardosea si aer conditionat
9
4

Garsoniera de vanzare, decomandata, 38 mp, zona Industrial Vest, Sibiu, Comision 0%.      Daca doresti sa locuiesti intr-o zona relaxanta, cu spatii verzi si vecini educati, sau daca vrei sa faci o investitie sigura in piata imobiliara pentru a-ti suplimenta, substantial, veniturile, ...

1987 EUR/m2 | 38 m2

Sibiu, Sibiu

Vand Garsonieră la Parter zona Crang
6
14

Vand Garsonieră la Parter zona Crang

Proprietar vand garsoniera la parter in apropiere de Crang, este renovata recent, se vinde asa cum se vede in poze mobilata si utilata, mobila din dormitor are 5 luni de cand e facuta la comanda, centrala termica Motan cumparata noua acum 2 ani cu revizia facuta luna trecuta, este calduroasa nu are ...

1679 EUR/m2 | 28 m2

Buzau, Buzau

Promovat
Proprietate de vanzare cu suprafata de 104 mpu Centrul Istoric Sibiu
14
2

Imobil de vanzare, cu o suprafata utila de 104 mpu, format din 2 proprietati: apartamentul de la parter are 80 mpu si include 3 camere decomandate, bucatarie, baie si grup sanitar, iar garsoniera de la subsol are 24 mpu si dispune de o camera cu chicineta si baie. Proprietatea ...

2288 EUR/m2 | 104 m2

Sibiu, Sibiu

3 garsoniere functionale in regim hotelier in Centrul Istoric Sibiu
14

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 90 mp, zona Centrul Istoric, Sibiu. Daca iti doresti sa investesti intr-o afacere profitabila in Centrul Istoric al Sibiului, acum ai ocazia cu acest apartament de 3 camere, compartimentat in 3 unitati de cazare individuale, fiecare cu bucatarie si baie proprie ...

3177 EUR/m2 | 90 m2

Sibiu, Sibiu

Vând garsonieră
3
1

Vând garsonieră

Vând garsonieră cf2.acte la zi fără datorii,îmbunătățiri:ușă metalică,geamuri termopan,lângă Kaufland.

1000 EUR/m2 | 20 m2

Onesti, Bacau

Promovat
Vanzare garsoniera !3 Septembrie-Prosper
7
2

Vanzare garsoniera !3 Septembrie-Prosper

Vanzare garsoniera in zona 13 Septembrie - Prosper. Garsoniera se afla la parter/8, in bloc mixt, este foarte spatioasa, decomandata, renovata. Instalatia electrica si cea sanitara au fost inlocuite, obiectele sanitare sunt noi, peretii au fost indreptati, Blocul a fost anvelopat.

2075 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament extins, trei unitati locative cu baie proprie, central, Brasov
20

Comision cumparator 0%. ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre vanzare intr-o casa de pe strada Lunga un apartament deosebit, cu o structura extinsa, dispus pe parter si pod mansardat, situat intr-o zona privilegiata, la doar cativa pasi de centrul istoric. Proprietatea se remarca printr-o compartimentare ...

2074 EUR/m2 | 106 m2

central, Brasov, Brasov

Promovat
Garsoniere moderne de vânzare – în ansamblu nou, Târgu Jiu, strada Islaz
10
12

Garsoniere *noi - de vânzare - suprafețe cuprinse între 36-43 mp* - strada Islaz, Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre achiziție garsoniere moderne, situate într-un ansamblu rezidențial nou construit (2022), localizat pe strada Islaz, Târgu Jiu – la doar 350 m de Colegiul Tehnic „Henri Coandă” ...

1250 EUR/m2 | 36 m2

Targu Jiu, Gorj

Vând garsoniera 2

Vând garsoniera

Vând garsoniera bl c2 parter

1061 EUR/m2 | 33 m2

Medgidia, Constanta

OPORTUNITATE - 2 unitati in regim hotelier de vanzare Orasul de Jos
14

APARTAMENT si GARSONIERA la pachet de vanzare, 37mp si 25mp, zona Orasul de Jos, Sibiu. O oportunitate excelenta pentru investitie in regim hotelier, chiar in farmecul Orasului de Jos din Sibiu. Apartamentul si garsoniera sunt complet functionale, pregatite pentru a fi preluate imediat si continuate ...

2903 EUR/m2 | 62 m2

Sibiu, Sibiu

Particular- iesire la firul ierbii, Parc Titanel, policlinica Titan
10

Cauți un loc unde să te simți ca la curte, deși ești în oraș? Această garsonieră de 30 mp, situată la parter, oferă exact acest sentiment rar: iesi din bloc și ești direct în parc, într-o zonă verde, extr em de îngrijită și liniștită. De ce merită să o vezi: Locație premium: Parcul Titanel este "curtea ...

1983 EUR/m2 | 30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vânzare apartament NOU 3 camere, INFINITY RESIDENCE *predare imediată*
11
2

Apartament 3 camere*NOU* - predare imediată - parter - decomandat - suprafață totală: 77 mp - Ansamblul INFINITY RESIDENCE 3! Îndrăzneşte să îţi imaginezi locuinţa perfectă pentru tine! Noi îţi venim în ajutor cu un nou proiect de mare anvergură aflat în plină dezvoltare în oraşul tău, care îşi propune ...

1545 EUR/m2 | 77 m2

Targu Jiu, Gorj

Garsoniera de vanzare 22mp  la parter mobilata si utilata  Sibiu
7
3

Garsoniera de vanzare 22mp la parter mobilata si utilata Sibiu

Garsoniera 1 camera de vanzare, semidecomandata, 22 mp, zona Broscarie, Sibiu. Avantaje majore ale acestei garsoniere: • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita de aglomeratie • Posibilitatea amenajarii unui spatiu pentru inca un dormitor ...

2359 EUR/m2 | 22 m2

Sibiu, Sibiu

Garsonieră confort 1
10

Garsonieră confort 1

Vindem garsoniera Cugir judetul Alba Str viitorului NR 2a ap 14 parter blocul de fete 35 mp.baie bucătărie,camera hol.actele cu acte de propitar.la prețul 20000 euro și o lăsăm și la 19000euro cine dorește și cumpere.ba multumim

571 EUR/m2 | 35 m2

Cugir, Alba

Garsoniera în Micro 40,parter,mobulata,utilata
8

Garsoniera în Micro 40,parter,mobulata,utilata

Va propunem spre cumparare o garsoniera, situata, la parterul unui bloc din Micro40, in spate la Shopping City. Garsoniera, cu suprafata de 30 mp, este renovată si se vinde exact ca în poze, mobilata și utilată. Balconul este inca în lucru. Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare ...

1167 EUR/m2 | 30 m2

Micro 40, Galati, Galati

Salvează căutarea