Apartamente de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: garsoniere de vanzare Imobiliare Apartamente de vanzare Etaj: Etaj 8 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Lacul Tei vanzare garsoniera mobilata si utilata complet
9
1

Lacul Tei vanzare garsoniera mobilata si utilata complet

Video pe TikTok: Vali Georgescu Immobiliare Lacul Tei - Facultatea de Constructii, vanzare garsoniera cf 1 in bloc reabilitat termic cu 2 lifturi, decomandata, suprafata 40 mp, mobilata si utilata ca in poze, boiler pentru apa calda, etaj 8 10, disponibila imediat, pretabila investitie inchiriere dar ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Lujerului Piata Veteranilor
5
3

Garsoniera Lujerului Piata Veteranilor

De vanzare garsoniera decomandata utilata si mobilata, gata de mutat - zona Lujerului, LANGA Piata Veteranilor. 2 lifturi cu camere fiecare - Etaj 8 9 intr-un bloc intretinut, cu administratie implicata care a adus imbunatatiri considerabile in ultimii ani, scara dotata complet cu termopane, lifturi ...

2184 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera confort 1 Alexandru Obregia
5
1

Garsoniera confort 1 Alexandru Obregia

Agentia Imobiliara Apulum94 Ofera spre vânzare garsoniera confort 1 Alexandru Obregia strada Turnu Măgurele sector 4. Renovata complet recent. Gresie, faianță,parchet, termopan, uși interior noi, ușă intrare metalică, instalații sanitare noi totul nou. Zona este una liniștită, Vedere pe spate, orientare ...

1859 EUR/m2 | 32 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsonieră decomandată cu loc de parcare | Avantgarden 3, Bartolomeu
16
1

Compania RE/MAX Central vă propune spre vânzare o garsonieră decomandată, în ansamblul rezidențial Avantgarden 3, zona Bartolomeu. Garsoniera este situată la etajul 8, cu orientare vestică, ce oferă lumină naturală pe tot parcursul după-amiezii și apusuri plăcute. Locuința este complet mobilată și ...

2742 EUR/m2 | 36 m2

Avantgarden, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare 1

Garsoniera de vanzare

Vand garsoniera complet mobilata si utilata , inclusiv centrala termica , pentru relatii sunati la numarul de contact.

667 EUR/m2 | 33 m2

Central, Turnu Magurele, Teleorman

Garsoniera renovata mobilata utilata Sector 4 Grand Arena
7

Garsoniera renovata mobilata utilata Sector 4 Grand Arena

Garsonieră 32 mp, renovată, mobilată și utilată, etaj 8/9 în bloc anvelopat. La 10 min de metrou Apărătorii Patriei, fix lângă Carrefour Grand Arena, Sector 4 (Turnu Măgurele – Emil Racoviță – Bd. Obregia). Ideală pentru locuit sau investiție. Se acceptă si achiziția prin credit. Oferim asistență completă ...

1559 EUR/m2 | 32 m2

Sector 4, Bucuresti

Tomis 1, Parc, garsoniera de vanzare, 36mp
6

Tomis 1, Parc, garsoniera de vanzare, 36mp

(cod7593) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, zona TOMIS I, vis a vis de parc, garsoniera de vanzare, decomandata, etaj 8 din 10 niveluri, suprafata 36mp, renovata, gaze la usa, pozitionata sud-vest, clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret 78.500 Euro (+2% comisionul ...

2181 EUR/m2 | 36 m2

Tomis%252bI, Constanta, Constanta

Promovat
Garsoniera confort 1 Alexandru Obregia
5
1

Garsoniera confort 1 Alexandru Obregia

1859 EUR/m2 | 32 m2

Sector 4, Bucuresti

Tineretului-Parc,Garsoniera Totul Nou
10

Tineretului-Parc,Garsoniera Totul Nou

Garsonieră,confort 1,decomandata , renovată recent,instalatii sanitare și electrice noi(pe cupru cu prize modulare), aer condiționat,balcon inchis termopan,costuri mici intretinere apometre wireless,repartitoare,luminoasa (orientare Vest), dressing,bloc 1981, suprafata 33 mp,apropiere parc si metrou.Pretabil ...

3273 EUR/m2 | 33 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Sarat, Rond, Scoala
9
4

Dristor, Ramnicu Sarat, Rond, Scoala

Zona linistita, cu multe facilitati, bloc solid, scara civilizata, etajul 8 din 10, este spatiosa, luminosa, balcon inchis in termopan, spatii de depozitare, liber, acte la zi.

1571 EUR/m2 | 35 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Colentina-Doamna Ghica
2
31

Garsoniera de vanzare in zona Colentina-Doamna Ghica

Ofer spre vânzare garsoniera , decomandata, situat în Colentina Doamna Ghica, Sector 2. Suprafața utilă de 33 mp, etaj 8 10, bloc reabilitat termic,construit în 1983. În apropiere se află stații STB, școli, grădinițe și centre comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat.

1364 EUR/m2 | 33 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

De vanzare Garsoniera Lujerului
6

De vanzare Garsoniera Lujerului

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare o Garsoniera, intr-un bloc din anul 1965, cu o suprafata de 32 m2, aflat la doar 5 minute distanta de statia de metrou lujerului si tramvai 41. Imobilul se afla la etajul 8/9 orientat spre sud est, cu vedere pe fata blocului , loc de parcare adp, 1 ...

2181 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

Vand garsoniera drumul taberei 1mai 55000e si militari rezident 52000e 43

Vand garsoniera drumul taberei 1mai 55000e si militari rezident 52000e

AGENTIE,,,,,,,Bloc stradal pe sibiu intersectie cu 1mai confort 1 etajul 8 din 10 sunt 2 lifturi este curata si locuibila mobilata si utilata suprafata 31metrii patrati,55000 euro..acte la zi si LIBERA,alte detalii la tel............in rezidence .bloc 2018 conf.1 etajul 7..pret 52000euro suprafata ...

1774 EUR/m2 | 31 m2

Drumul%252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Tineretului proprietar sector 4 4

Tineretului proprietar sector 4

Particular Timpuri Noi garsoniera in bloc mixt din anul 1986, se vinde mobilata si utilata, langa metrou, parc, facultati, etaj intermediar, negociabil, este pe mijloc, nu platesc comision

2467 EUR/m2 | 30 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de vânzare Brazda
4
3

Garsonieră de vânzare Brazda

Prime Imobiliare ADS vă propune spre vânzare o garsonieră complet mobilată! Locație: Brazdă Tip: Garsonieră Etaj: 8 ✨ Garsonieră modernă, complet mobilată și utilată, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Imobilul este situat într-o zonă liniștită, cu acces facil la magazine, mijloace ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Garsoniera de vanzare/Lidl/Craiova/str Caracal
3

Garsoniera de vanzare/Lidl/Craiova/str Caracal

Garsonieră 32 mp – ideală pentru investiție | Str. Caracal, Craiova | lângă Lidl Prime Imobiliare ADS Craiova vă propune spre vânzare o garsonieră cochetă, cu suprafața de 32 mp, situată pe Strada Caracal, într-o zonă cu acces rapid la magazine, transport și puncte de interes. Imobilul se află la etajul ...

2188 EUR/m2 | 32 m2

Craiova, Dolj

Garsoniera.  Parc Tineretului. Totul Nou.
8

Garsoniera. Parc Tineretului. Totul Nou.

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare garsoniera, zona Parc Tineretului. Decomandata, etaj 8 din 10. Cu balcon, Renovata complet de la baza, peretii indreptati, instalatii sanitare, instalatii electrice modulare, Complet mobilata si utilata. Aer conditionat. Gresie, faianta, ...

3182 EUR/m2 | 33 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Giurgiului, Piata Progresul, 12 minute metrou Eroii Revolutiei, ocazie!
7
40

cf. 1, 27 mp, et. 8 din 10, sd., acte si vecini ok, agentie, comision 2% Vizionarile se fac in baza unui contract pentru vizionare semnat anterior in valoare de 100 lei cu documente de incasare. Daca se achizitioneaza locuinta aceasta suma se scade din comision.

1852 EUR/m2 | 27 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

1 camera Tiglina 1 renovata mobilata si utilata LA CHEIE
9
6

1 camera Tiglina 1 renovata mobilata si utilata LA CHEIE

1 camera Tiglina 1 renovata complet mobilata si utilata LA CHEIE Vrei sa scapi de stresul renovarii si a mobilarii si sa te muti sau sa inchiriezi IMEDIAT ?!? AcasA Imobiliare va propune spre achizitionare o garsoniera situata in zona Tiglina 1. Renovata complet, modernizata, dotata cu centrala termica, ...

1663 EUR/m2 | 24 m2

Galati, Galati

Titan, Piata 1 Decembrie 1918, str. Postavarul
10
14

Titan, Piata 1 Decembrie 1918, str. Postavarul

Particular vand garsoniera in Titan, Piata 1 Decembrie 1918, str. Postavarul, confort 2 semidecomandat, etaj 8 din 10, fara imbunatatiri, gaze la bucatarie, geam la baie, suprafata 20 mp, bloc construit in 1974, reabilitat termic, vedere spre sud. Nu platesc comision

1900 EUR/m2 | 20 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Dr Taberei, bloc anvelopat
11
3

Apartament 3 camere Dr Taberei, bloc anvelopat

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, tip circular, situat in Drumul Taberei, la doar 200 m de statia de metrou Raul Doamnei. Locuinta este amplasata la etajul 8 10 intr-un bloc reabilitat termic, dotat cu 2 lifturi (unul nou) si locatari linistiti. Cu o suprafata de 62,10 mp, apartamentul ...

1918 EUR/m2 | 62 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

 Garsoniera  Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 
12
2

 Garsoniera Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 

Garsoniera Decomandata Renovata ndash; Eroii Revolutiei | Mutare Imediata Iti propunem spre vanzare o garsoniera complet renovata, situata intr-o zona accesibila din Sectorul 5, pe strada Magurei. Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Localizare: zona Eroii Revolutiei ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera renovata – Piata Progresul, 30 mp, metrou Eroii Revolu #539;iei 15 min disponibila imedia
12

Vand garsoniera ndash; Piata Progresul, Soseaua Giurgiului Garsoniera cu suprafata de 30 mp, situata in zona Piata Progresul ndash; Soseaua Giurgiului, la etajul 8 din 9, intr-un bloc construit in 1965. Metrou Eroii Revolutiei la doar 15 min Garsoniera a fost renovata complet in anul 2025 si se vinde ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Eroii Revolutiei I Metrou I Renovata
11

Garsoniera Eroii Revolutiei I Metrou I Renovata

Garsoniera decomandata | Eroii Revolutiei | Renovata | Mutare imediata Str. Magurei ndash; Sector 5 Pret: 59.900 euro; 30 mp utili Decomandata Etaj 8 9 Bloc 1965 2 lifturi Complet renovata Bucatarie mobilata si utilata Disponibila imediat Ideala pentru locuit sau investitie Zona cu acces ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea