Apartamente de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: garsoniere de vanzare Imobiliare Apartamente de vanzare Etaj: Etaj 10 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera 29 mp| etaj 10| zona Cetate
4

Garsoniera 29 mp| etaj 10| zona Cetate

Garsonieră de vânzare – Zona Cetate, etaj 10, 29 mp PRIME Imobiliare propune spre vânzare o garsonieră luminoasă și eficient compartimentată, situată în zona Cetate, într-un bloc recent izolat termic și cu acoperiș renovat. Locuința are o suprafață utilă de 29 mp și este ideală pentru locuit sau ca investiție. Garsoniera ...

1621 EUR/m2 | 29 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
Garsoniera, 38mp, zona metrou Piata Sudului
9

Garsoniera, 38mp, zona metrou Piata Sudului

Vă propunem spre vanzare garsoniera, situata într-o zonă deosebit de atractivă, la cateva minute de stația de Metrou Piata Sudului - zona Nitu Vasile (Rondul cu Flori). Garsoniera este semidecomandata, etaj 10 din 10 intr-un bloc mixt de apartamente din 1969 in curs de anvelopare, cu scara curata, cu ...

1868 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera 42 MP utili|Calea 13 Septembrie-Prosper|Stradal-Parcare cu abonament
12

Cristina Pana ^ Global Home Romania ^ RealEstate ^ Imobiliare: Garsonieră spatioasa 42 mp utili si 55 mp construiti de vanzare , situată la etajul 10 intr-un bloc pe Calea !3 SEptembrie , cu acces usor la mijloace de transport in comun. Proprietatea este mobilată și utilată complet, fiind potrivită ...

2048 EUR/m2 | 42 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Vatra Luminoasa
9
2

Garsoniera Vatra Luminoasa

Garsonieră luminoasă, gata de mutat, în Vatra Luminoasă – la un pas de tot ce contează ! Îți dorești un loc primitor, unde să te simți acasă din prima zi? Această garsonieră cochetă, situată la etajul 10/10, te așteaptă cu soare la rasarit și o priveliște deschisă asupra orașului. Cu un ambient ...

2190 EUR/m2 | 27 m2

Vatra Luminoasa, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră Tiglina 1,mobilata si utilata
7
4

Garsonieră Tiglina 1,mobilata si utilata

Garsonieră Tiglina 1, etaj 10 . Se vinde mobilata și utilata, exact cum se vede în poze Dotări: Centrala termina Aer condiționat Termopane Mașină de spălat Cuptor cu microunde USA metalica la intrare TV LG Frigider mare Detalii tel 0741182377 Silvia

1321 EUR/m2 | 28 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Garsonieră moderna 4 min metrou Lujerului
17
2

Garsonieră moderna 4 min metrou Lujerului

COMISION 0% pentru cumparator Dacă vrei o locuință spațioasă sau o oportunitate bună de închiriere, asta merită văzută Garsonieră de 41 mp, an constructie 1976, etaj 10/11, pe Bd. Iuliu Maniu – la doar 4 minute de metrou Lujerului. ✨ Avantaje cheie: ✔️ Suprafață mare (rar pentru garsoniere) ✔️ Complet ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

lujerului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera la cheie de vanzare langa Somes cartierul Grigorescu
7

Garsoniera de vanzare, decomandata, 28 mp, zona Grigorescu, Cluj-Napoca.               TABOO Imobiliare propune o garsoniera decomandata de vanzare, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Grigorescu, aflat la etajul 10 intr -un imobil ...

3500 EUR/m2 | 28 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare Garsoniera Decomandata Bd.Alexandru Obregia
9

Vanzare Garsoniera Decomandata Bd.Alexandru Obregia

Garsoniera Bd.Alexandru Obregia, confort 1, decomandata, etaj 10 din 10, suprafata 37 mp, an constructie 1970. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica. Blocul are lift nou. Se accepta orice modalitate de plata. Blocul este reabilitat si are panouri solari pentru consumul ...

1889 EUR/m2 | 37 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera, etaj 10 - Zona Cetate
11
1

Garsoniera, etaj 10 - Zona Cetate

Va propun spre vanzare o garsoniera, situata in zona Cetate, la etajul 10 ( cu lift ) al unui imobil cu 10 etaje. Garsoniera are o suprafata utila de 29 mp, ideal pentru confortul unui cuplu sau pentru investitie. Garsoniera este alcatuit din: living spatios, hol , baie si balcon inchis. Zona linistita, ...

1621 EUR/m2 | 29 m2

cetate, Alba Iulia, Alba

Studio premium, Mihalache, randament ridicat, mobilat complet, lângă metrou
8

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare o garsonieră modernă, complet mobilată și utilată, situată într-o zonă excelentă, langa metrou 1Mai, cu acces rapid către Piața Victoriei și principalele puncte de interes ale orașului. Proprietatea reprezintă o oportunitate ideală de investiție, fiind deja operată ...

3938 EUR/m2 | 32 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata
11
1

Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata

Se vinde garsoniera 32mp in Bucuresti, b-dul Brancoveanula etajul 10/10, cladire cu 2 lifturi. Garsoniera este renovata complet utilata și mobilata gata de mutat! Blocul este reabilitat cu terasa izolata complet si 2 lifturi noi! Va rugam sa ne sunati pentru mai multe informatii!

2141 EUR/m2 | 32 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Garsonieră tiglina 1 saturn
7
2

Garsonieră tiglina 1 saturn

Persoana fizica, vand garsonieră 25 mp in Tiglina 1 pe str.Saturn langa Petrom , etaj 10 din 10, cu 2 lifturi functionale, izolatie acoperis buna, in vara asta se reinnoieste acoperisul cu o izolatie noua. Are o camera mare foarte spatioasa, bucatarie, baie cu boiler si hol, geam termopan, usa metalica, ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

%c8%9aiglina+1, Galati, Galati

Proprietar Garsoniera
9
1

Proprietar Garsoniera

garsoniera de vanzare confort 2 . et.10 & 10Dr.Taberei Moghioros bloc civilizat dispune de apa rece, apa calda, caldura, gaze ,zugravita recent, schimbat calorifere inst. facuta pe cupru, inst. baie si bucatarie PPR are g ,f ,um , t ,cabluTV, in imediata apropiere se afla statia de metrou Parc Dr.Taberei ...

2190 EUR/m2 | 20 m2

Sector 6, Bucuresti

Vanzare garsoniera decomandata Doamna Ghica Colentina
6
1

Vanzare garsoniera decomandata Doamna Ghica Colentina

Va propunem spre vanzare o garsoniera, decomandata, situata in cartierul Doamna Ghica , zona , intr-un imobil construit in anul 1979 , disponibil la etajul 10 din 10, cu o suprafata utila de 33 mp si suprafata totala de 33 mp. ID intern: 7R-3322.

1667 EUR/m2 | 33 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Vatra Luminoasa
9
2

Garsoniera Vatra Luminoasa

2190 EUR/m2 | 27 m2

Vatra Luminoasa, Sector 2, Bucuresti

Proprietar, vand garsoniera
1
1

Proprietar, vand garsoniera

Vand garsoniera, aproape bucur obor, Stefan cel Mare aleea deda, sector 2, 4 minute de metroul obor

1900 EUR/m2 | 42 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

proprietar vând garsoniera stradala la cheie Salajan conf 2 zona verde
10
2

Proprietar vând garsoniera complet renovata, mobilata si utilata, Salajan Postavarului, cartier Titan, sector 3, București. Bloc liniștit, curat, cu camere video si restricționare 2 accese token în bloc, vecini civilizați, zona verde cu grădini si băncuțe bloc. Bloc amplasat stradal, monolit, cărămidă ...

2722 EUR/m2 | 18 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Acte Gata Drumul Taberei
8

Garsoniera Acte Gata Drumul Taberei

Va propunem spre vanzare garsoniera Imobilul este situat in Drumul Taberei Suprafata uila 18 mp Mobilat si utilat Pret 44999 Euro Pentru mai multe detalii, vizionări sau oferte similare, contactați-mă! Viorel 0763026362 Comision standard Oferim suport complet în relația cu banca, cu acces la cele mai ...

2443 EUR/m2 | 18 m2

Drumul Taberei, Sector 1, Bucuresti

Vând garsoniera cu balcon!
5
2

Vând garsoniera cu balcon!

Agenția Imobiliară Criss oferă spre vânzare garsonieră cu balcon mare in forma de L, confort 1, decomandata bloc de apartamente ,suprafata 35. mp, et.10 cu lift, priveliște deosebita spre muntele cozla. pret 29.900 euro. pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați pe mobil. Va mulțumim! ...

854 EUR/m2 | 35 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsoniera 29 mp| etaj 10| zona Cetate
4

Garsoniera 29 mp| etaj 10| zona Cetate

1621 EUR/m2 | 29 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
GarsonieraComplet Renovata Metrou Lujerului
7
3

GarsonieraComplet Renovata Metrou Lujerului

Garsonieră complet renovată, situată în Militari, pe Str. Drumul Timonierului la doar 3 minute de metrou Lujerului. Ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție sau închiriere, datorită poziționării excelente aproape de Politehnică și principalele puncte de interes din zonă. PRET FIX Suprafață ...

2000 EUR/m2 | 31 m2

lujerului, Sector 6, Bucuresti

Proprietar vând garsoniera
8
1

Proprietar vând garsoniera

Proprietar vând garsoniera 32mp in Berceni pe strada Izvorul Rece nr3! Garsoniera este renovata complet utilata și mobilata gata de mutat! Blocul este reabilitat cu terasa izolata complet si 2 lifturi noi! Garsoniera a fost cumparata pentru investitie inchiriere! Prețul este foarte puțin discutabil! Anuntul ...

2078 EUR/m2 | 32 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata
11

Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata