Apartamente de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de vanzare doua camere | Ultracentral
20
1

Apartament de vanzare doua camere | Ultracentral

Va propunem spre vânzare un apartament de 2 camere cu o suprafață utilă de 52,61 mp, completată de un balcon de 4,5 mp, situat pe prestigiosul Bulevard Lascăr Catargiu – una dintre cele mai rafinate și bine poziționate artere din București. Proprietatea se remarcă printr-un design interior modern și ...

3516 EUR/m2 | 53 m2

dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vând ap.2cam.conf. 1 semidecomandat de 4 etaje
6
28

Vând ap.2cam.conf. 1 semidecomandat de 4 etaje

Vând urgent apartament cu 2camere confort 1 semidecomandat etajul 3 din 4 Bloc de 4etaje cu balcon inchis Centrală termica proprie Gresie și faianță Apartamentul se vinde cum se vede Zonă liniștită Lunca Bloc de 4etaje, suprafata 62 mp construiți Preț negociabil la fața locului Necesita renovare ...

961 EUR/m2 | 54 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament 2 camere, cladire nZEB, zona Septimiu Muresan!
6

Apartament 2 camere, cladire nZEB, zona Septimiu Muresan!

Va prezentam spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in Cluj-Napoca, in zona strazii Septimiu Muresan! Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, cu acces facil catre punctele de interes ale orasului, fiind in proximitatea scolilor, gradinitelor, parcurilor, centrelor comerciale ...

2620 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
 Apartament 3 camere / 2 bai / etaj 3 / parcare + boxa / ZONA CETATII
5

Ven Imobiliare vă prezintă un apartament într-un complex rezidențial nou – 2026 Zona Cetății, lângă Kaufland și Penny, Etaj 3 ️ Imobil solid, cu placă de beton între nivele, apartament aflat la roșu, termen de finalizare în acest an ✨ Detalii apartament: • ️ 3 camere • ️ Living + bucătărie open ...

2018 EUR/m2 | 65 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament mamaia nord
6
18

apartament mamaia nord

vand apartament la hanul piratilor in mamaia nord blocul cu mega image. apartamentul este mobilat si utilat complet. parcari disponibile

1601 EUR/m2 | 66 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere lângă metrou Păcii mobilat și utilat complet et 3, 54 mp
9
1

✨ Apartament 2 camere | 54 mp | Lângă metrou Păcii | Confort și accesibilitate ✨ Vă prezentăm un apartament de 2 camere, echilibrat și primitor, situat într-o zonă foarte bine conectată din Militari, chiar lângă stația de metrou Păcii. Proprietatea este ideală pentru cei care își doresc un cămin confortabil, ...

2287 EUR/m2 | 54 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament decomandat de vanzare 2 camere pivnita 2 balcoane
17

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 50 mp, zona Rahovei, Sibiu.  Apartament renovat modern, in apropiere de Mihai Viteazul si Piata Rahovei, cu iesire usoara catre zona de facultati si scoli. Apartamentul beneficiaza de o localizarea facila catre puncte de interes cheie ale zonei si orasului. ...

2460 EUR/m2 | 50 m2

Sibiu, Sibiu

Avantajos ! Vând Apt.4 cam.conf1 decomandat bloc de 4 etaje
8
26

Avantajos ! Vând Apt.4 cam.conf1 decomandat bloc de 4 etaje

Avantajos ! Vând apartament cu 4 camere confort 1 decomandat suprafața 98 mp construiți Bloc de 4 etaje la etajul 3 Zonă excelentă, liniștită Govandari Apartamentul deține: Centrală termica proprie Termopane la toate geamurile Are 2 bai Este mobilat si utilat parțial Se vinde și cu mobila ...

869 EUR/m2 | 87 m2

Resita, Caras-Severin

Avantajos ! Apt.3 cam conf.1 decomandat bloc de 4 etaje
5
23

Avantajos ! Apt.3 cam conf.1 decomandat bloc de 4 etaje

Avantajos ! Vând apartament cu 3 camere confort 1 decomandat ,bloc de 4 etaje Zonă excelentă liniștită centrală Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Gresie și faianță baie și bucătărie Apartament intretinut Suprafața 80mp Se vinde la un preț de 75 700 Euro. Preț negociabil la fața ...

1000 EUR/m2 | 75 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Ioesin, 2 camere. etaj 3!
7

Ioesin, 2 camere. etaj 3!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Iosefin, aproape de Kaufland si mijloace de transport. Este situat la etajul 3 din 4, un balcon inchis, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1788 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului - 3 camere, gata de mutat!
8
4

Girocului - 3 camere, gata de mutat!

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere in Girocului, aproape de Parcul Lidia, bine compartimentat si pregatit pentru mutat. Situat la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 67 mp, model semidecomandat, balcon inchis, integrat in suprafata utila. Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Simion Barnutiu. Etaj 3. Model cu 2 bai si 2 balcoane.
10
2

Simion Barnutiu. Etaj 3. Model cu 2 bai si 2 balcoane.

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 3, decomandat, model cu 2 bai si 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii, vederea pe 2 parti, 2 debarale foarte utile, parchet lemn masiv, geamuri termopan, boxa la subsol ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului - 3 camere. BLOC IZOLAT - Etaj 3 !
7
5

Aradului - 3 camere. BLOC IZOLAT - Etaj 3 !

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, aproape de Piata verde si de mijloace de transport. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc izolat termic; Model decomandat, cu un balcon inchis la bucatarie, vedere pe o singura parte (in fata), loc de depozitare (debara), geam la baie; Detalii ...

1797 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Apartament cu 3 camere- bloc izolat termic- Lipovei
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, partial mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala Nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis si este izolat termic. Apartamentul are o suprafata utila ...

1765 EUR/m2 | 68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere etajul 3 zona Vidin fara imbunatatiri.
5
2

Vand apartament cu 2 camere etajul 3 zona Vidin fara imbunatatiri.Pret :39900e

782 EUR/m2 | 51 m2

Braila, Braila

Ap 3 camere Gherla, cu priveliște
9
3

Ap 3 camere Gherla, cu priveliște

Vând ap 3 camere, Gherla, la etajul 3, 69 mp + 36 mp balcon, cu 2 dormitoare. Este spațios, luminos, mobilat, utilat, toate actele în regulă, vecini buni. Un mare avantaj reprezintă curtea privată și parcarea proprie cu CF. Prețul afișat include și locul de parcare.

1841 EUR/m2 | 69 m2

Gherla, Cluj

Apartament cu 3 camere de 92 mp, etaj 3,vis a vis de Parcul Botanic,zona Central
20
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara,vis a vis de Parcul Botanic, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Central, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

2530 EUR/m2 | 93 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 3, semidecomandat Vlaicu-Arad
10
4

Apartament 2 camere, etaj 3, semidecomandat Vlaicu-Arad

Apartament cu 2 camere de vanzare in Arad, zona Aurel Vlaicu. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Arad, zona Aurel Vlaicu, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1970, structura beton, material ...