Apartamente de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Incalzire: Incalzire centralizata Compartimentare: Semidecomandat Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3camere,2bai,2balcoane,GARAJ propriu Dorobantilor-S.Barnutiu
9

Se propune spre vanzare apartament de 68 mp aflat la etajul 3 dintr-un bloc de IV etaje, construit în 1980. Detine 2 balcone spatioase, debara in bucatarie, garaj propriu sub bloc situat la intrarea in scara, boxa, precum și bucătărie separată și 2 aparate de aer condiționat. Apartamentul este gata ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere Mangalia | Etaj 3 | Mobilat | Parc vizavi | Școli lângă | 1 km de mare | Preț bun
16
4

Apartament 4 camere de vânzare în Mangalia, Str. Sirenei | Ideal pentru familie Vă propunem spre vânzare un apartament cu 4 camere, tip confort 2, semidecomandat, situat la etajul 3 din 4 al unui bloc amplasat pe strada Sirenei, într-o zonă liniștită și bine conectată a orașului Mangalia. Suprafață ...

1186 EUR/m2 | 59 m2

Mangalia, Constanta

Promovat
Apartament open space cu dormitor
7
2

Apartament open space cu dormitor

De vânzare apartament in Cluj-Napoca, str Edgar Quinet nr 10 Preț: 117.500 euro Etaj 1 din 5, cu ascensor Orientare vest, lângă padure, aer curat si liniste Compartimentare: living+bucatarie open space, dormitor, baie cu Su 37,38 mpși balcon (logie) 7 mp Mobilat si utilat complet Construit 2018 Încălzire ...

3176 EUR/m2 | 37 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament

vand apartament

vand apt.2 camere ,semidecomandat,(confort 1A) fara imbunatatiri , faianta originala baie,parchet lemn,,raschetat,(curat) balcon inchis profil metalic,fara bulina rosie ,etaj 4 4. .bucatarie flancata de 2 camari spatioase. hol baie prevazut cu debara....etc....

978 EUR/m2 | 46 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

vand apartament
8
5

vand apartament

PROPRIETAR, vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, în zona Bucur Obor Apartamentul are multiple îmbunătățiri: boiler electric Ariston 80l, calorifere noi, dressing Mobexpert de 3m, uși interior și exterior schimbate, termopane, alarmă și cameră de supraveghere externă) . Proprietatea este amplasată ...

2857 EUR/m2 | 63 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare
8
20

Garsoniera de vanzare

Far . Va ofeim in vederea achizitiei o garsonieră in suprafata de 32 m.p. cu balcon , etaj 1 in bloc de 4 etaje cu vedere spre mare , imbunatatiri de actualitate, incalzire centralizata , mobilata si utilata partial , aproape de marketuri , scoala ,liceu , gradinita , cabinete medicale , statii ale ...

1875 EUR/m2 | 32 m2

Km 4, Constanta, Constanta

vanz ap 2 cam uta ared
10
8

vanz ap 2 cam uta ared

vanz ap 2 cam uat ared langa stadinon uta et5 confort 1 bucatarie baie cu dus dormitor matrimonial tersa mare termopan usa metal pereti exteriori izolati, se vinde mobilata si utilata Zona buna si pentru investitii (se cauta chirii in zona)

1127 EUR/m2 | 62 m2

UTA, Arad, Arad

Garsonieră Elev Stefanescu, sector.2
9
9

Garsonieră Elev Stefanescu, sector.2

Vând garsoniera pe strada Elev Stefanescu Stefan, 11, bl 450. Et.7.

2344 EUR/m2 | 32 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Vand Schimb garsoniera cu apartament 2 camere etaj 1 sau Parter
4
2

Vand garsoniera dubla in Ploiești confort 2, etaj 3, zona Vest .Pret negociabil 37000 euro .

1423 EUR/m2 | 26 m2

Ploiesti, Prahova

 Garsoniera, cartier Manastur  Plopilor, str. Taberei 20
9
9

Garsoniera, cartier Manastur Plopilor, str. Taberei 20

Proprietar(persoană fizică), vand garsonieră, situată pe strada Taberei, la etajul II din III. Avantaje: -La aprox. 1.8 km de mers pe jos până la Cluj Arena (Untold), la 7 minute de stații de autobuz de pe calea Floresti și cele din Grigorescu, respectiv la 5 minute de stația de tramvai. - Cu tramvaiul ...

3286 EUR/m2 | 21 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Schimb vand 3 cam. PARTER, pozitie excelenta, Veranda Mall - Colentina, 142.000 Euro
5

Schimb sau vand 3 camere la parter, acces stradal, Kaufland Colentina, vedere pe 3 parti (Veranda, soseaua Colentina si Kaufland) ideal firma sau persoane in varsta. Amenajat modern, parchet de calitate in tot apartamentul, se vinde mobilat si utilat. Doresc casa la curte cu minim 3 camere sau vila mica ...

2119 EUR/m2 | 67 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Zona Boema ideal pentru locuit sau investitie.
5
1

Apartament 2 camere Zona Boema, ideal pentru locuit sau investiție! Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, confort 2, situat în zona Boema, una dintre cele mai căutate zone din Constanța. Locuința are o suprafață de 45 mp, este situată la etajul 4 4 și beneficiază de hidroizolație fără ...

1683 EUR/m2 | 41 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

vanz ap 3 cam central (tudor vladimirescu)
10
26

vanz ap 3 cam central (tudor vladimirescu)

vanzare apartament 3 camere central (strda tudor vladimirescu parter scurgere separata compus din 2 dormitoare matrimoniale un living bucatarie 1 baie gaz la usa pentru centrala termica proprie i, geamuri termopan neamenajat

999 EUR/m2 | 90 m2

Central, Arad, Arad

Camera de camin de vanzare , zona Zimbru intre catedrala Catolica si Lidl
7
4

Camera de Camin suprafata 20mp cu baie proprie si bucatarie, etaj 3 din 4 situata langa Biserica Catolica din Zimbru de langa pasaj Octav Bancila ,imobilul are o suprafata generoasa , tamplarie PVC, renovata recent , baie cu cada , bucatarie separata , usa metalica ,scara curata , imobilul nu este racordat ...

1998 EUR/m2 | 20 m2

Zimbru, Iasi, Iasi

Crangasi - giulesti
9
2

Crangasi - giulesti

Proprietar ofer spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat cu o suprafață totală de 64 mp, situat în București, S6, Calea Giulesti 115 , bloc 1 , la etajul 8 dintr-o clădire Bloc ( 5 scări ) cu 8 etaje, construită în anul 1962. Locuința dispune de : 1 living , 1 dormitoare, 1 băi, 1 bucătărie ...

1481 EUR/m2 | 64 m2

Giulești, Sector 6, Bucuresti

propietar vând ap2 cam piața muncii 1min metrou
9

propietar vând ap2 cam piața muncii 1min metrou

propietar vând ap2 cam sdec Mihai Bravu stradal 1min metrou et7 9 an1988 vedere spate spre centru (palatul parlamentului)necesită renovare (îmbunătățiri)mobilat utilat 2ap AC acte în regulă

2345 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Vanzare AP. 2 camere PODGORIA Arad
8

Vanzare AP. 2 camere PODGORIA Arad

ZONA PODGORIA, SEMIDECOMANDAT, 2 CAMERE, BAIE, ANTREU, DEBARA, BALCON INCHIS, 59 MP, ET. 4 4 Geamuri si balcon cu temopan (balcon inchis) Uscator pe casa scarilor Incalzire centralizat, contorizat, aer conditionat Mobila bucatarie si dulap 5 usi in dormitor + pat si noptiera Aproape de Catedrala, ...

6200 EUR/m2 | 10 m2

Podgoria, Arad, Arad

Apartament 3 camere Semidecomandat
5
3

Apartament 3 camere Semidecomandat

IAȘI - Vânzare Apartament 3 camere Semidecomandat în Tătărași Descrierea Proprietății și Dotări Persoană fizică vinde în cartier Tătărași ,str.Ciurchi ,nr.117,bl.B1, apartament 3 camere ,semidecomandat, în suprafață de 58.07 m ,etaj.4 din 4,boxă pe palier,tâmplărie PVC,rulouri aluminiu la toate ferestrele,izolat ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

Tătărași Sud, Iasi, Iasi

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare Garsoniera Iancului Avrig
20
1

Vanzare Garsoniera Iancului Avrig

Vanzare Garsoniera zona Iancului Avrig CF 1 S D in suprafata de 32mp et 9 10 bloc constructie 1977 fara ris seismic , in apropiere metrou Iancului si obor ,liceul Hasdeu piata obor , , Garsoniera dispune de materiale si finisaje de calitate ,ideal Rezidenta ,investitie ,inchiriere 400e ,merita vizionare ...

2281 EUR/m2 | 32 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 4 camere Drumul Taberei, mall Plaza, parc Moghioros
10
1

Proprietar vand apartament 4 camere in Drumul Taberei, la 5 minute de mall Plaza, piata si parc Moghioros, mobilat, utilat complet, zugravit, igienizat, curat, gresie, faianta, parchet din stejar, termopan, usa metalica noua la intrare, balcon inchis cu tamplarie PVC, 3 aparate de aer conditionat, cablu ...

2097 EUR/m2 | 62 m2

Drumul%25252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Proprietar vand ap. 3 camere in cartierul Pajura Metrou Jiului
8
1

Particular proprietar ofer spre vanzare apartament cu 3 camere situat pe str. Pajurei nr. 11, intre Complex Pajura-Posta si Liceul Brancoveanu, stradal, vedere libera către parc, scara de mijloc, semi-decomandat, 57,5mp (54mp utili+balcon 3,5mp), et. 2 4, mobilat utilat (aragaz, AC, TV etc). Statia ...

2383 EUR/m2 | 58 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea