Promovat
Apartament 2 camere, zona Adridan - Darmanesti
15

Apartament 2 camere, zona Adridan - Darmanesti

APARTAMENT CU 2 CAMERE, ZONA ADRIDAN DĂRMĂNEȘTI, 47.000 EURO Pentru a veni în sprijinul celor aflați în căutarea unei locuințe pe care să o amenajeze după propriile gusturi și necesități, FORTUNA IMOBILIARE vă oferă posibilitatea să optați pentru acest apartament pe structură semidecomandată, compus ...

1044 EUR/m2 | 45 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
OKAZIE ! Vanzare Casa 3 camere Nefinisata IGHIU 1320 mp Teren Utilitati Asfalt
20

OKAZIE ! Vanzare Casa 3 camere Nefinisata Ighiu 1320 mp Teren Utilitati asfalt INTERMEDIA Imobiliare va ofera in Exclusivitate spre vanzare o Casa cu 3 camere, Baie, Bucatarie, Camara, pivnita si multe Anexe, in IGHIU, centru, la strada asfaltata. Casa este nerenovata pe interior, dispune de Geamuri ...

813 EUR/m2 | 80 m2

Ighiu, Alba

Promovat
Apartament renovat cu 2 camere situat in zona Strand 1 din Sibiu
15
1

De vanzare in zona Strand 1 din Sibiu, apartament renovat compus din 2 camere care insumeaza suprafata totala de 66 mp. Apartamentul este localizat la parterul inalt al unui imobil constructie noua, edificat in 2003 cu regim redus de inaltime Parter+3 Etaje si beneficiaza de izolatie termica exterioara ...

Strand, Sibiu, Sibiu

Promovat
Super oferta, garsoniera, 2021, 44 mp, mobilata, super finisata, parcare, boxa, Dobroesti, Fundeni
20
2

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

parcela de teren cu fundatie
5
1

parcela de teren cu fundatie

de vanzare teren intravilat 253mp cu toate utiilitatile pe parcela apa,curent,gaz,canal,pluvial,cu fundatie cu proiect cu autorizatie valabila 2 ani. pe fundatie sunt 18 pal caramida pentru parter, oferta luni aprilie 72,000euro, situat pe str.22 decembrie 1989 nr.64.

655 EUR/m2 | 110 m2

Talmaciu, Sibiu

Promovat
Casa  Cabana+2.000 mp teren in miracolul naturii autentice,Bucin(Praid), Harghita.
20
1

Casa Cabana+2.000 mp teren in miracolul naturii autentice,Bucin(Praid), Harghita.

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o proprietate deosebita, amplasata pe valea Tarnavei Mici, Bucin (Praid), Harghita, la poalele Muntilor Gurghiu, in depresiunea Praid. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati ...

408 EUR/m2 | 120 m2

Praid, Harghita

Apartament la casa, curte si acces propriu, loc parcare, Parcul Central, Brasov
11

Comision cumparator: 2% +tva,din valoarea de tranzactionare ASCENDENT IMOBILIARE propune spre vanzare un apartament la cheie cu gradina proprie in zona centrala a Brasovului. Proprietatea este structurata semidecomandat, avand urmatoarea componenta: living generos cu balcon, dormitor, baie cu aerisire ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

central, Brasov, Brasov

Promovat
3D!Studio cochet si aerisit,regim vila, parcare privata,Tractorul,Brasov: investitional  rezidential
20

3D!Studio cochet si aerisit,regim vila, parcare privata,Tractorul,Brasov: investitional rezidential

Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de vanzare. ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre vanzare un studio luminos si cordial, situat in cartierul Tractorul, intr-o zona linistita si aerisita, la parterul unui bloc tip vila, ideal pentru cei care cauta confort, acces facil si un stil de viata echilibrat. ...

2467 EUR/m2 | 45 m2

tractorul, Brasov, Brasov

3.000mp de incantare montana cu cabana din lemn masiv, Zarnesti Tohanita
13

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o cabana de vacanta situata in Zarnesti ndash; Tohanita, intr-un cadru natural autentic, cu liniste si priveliste spectaculoasa spre munti si zona verde nealterata. Proprietatea se desfasoara pe un teren apreciabil ...

2,957 m2

tohanita, Zarnesti, Brasov

FILM! Confortabila ariere, 4.500 mp, arbori roditori, Sancraiu,Covasna
8

Comision cumparator 0%. Ascendent Imobiliare Covasna. va propune spre vanzare un teren extravilan, livada, desfasurat pe o suprafata de 4.500 mp, situat in Sancraiu, Covasna. Pentru confortul dumneavoastra, va invitam sa faceti o prima vizionare prin accesarea filmului de prezentare pe care vi l-am ...

4,500 m2

Sfantu Gheorghe, Covasna

Promovat
Sanandrei, Duplex Pe parter, Finisaje de Calitate, Perete Dublu Izolat
14

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Sanadrei cu regim de inaltime Parter, Termen de finalizare 01.04.2026 - suprafata construita / utila de . 130/95 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 340 mp, cu front stradal de 12m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm ...

1737 EUR/m2 | 95 m2

Sanandrei, Timis

Se vinde casă în Coșoveni, Dolj – 75.000 € ușor negociabil 741 mp teren
20

Se vinde casă locuibilă în Coșoveni, Dolj, poziționată imediat lângă strada principală, pe stradă asfaltată, cu acces foarte facil și toate utilitățile disponibile: gaze, apă și canalizare. Proprietatea dispune de: teren 741 mp deschidere 12,30 m 4 camere bucătărie 2 holuri beci spațiu mare de grădină ...

1070 EUR/m2 | 70 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 Camere, Zona Cetatii, Etaj 1, Boxa inscrisa CF, Necesita renovare
6

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Zona Circumvalatiunii, Etaj 4, Mobilat si Utilat
9

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in apreciabil potential,cu terase, curte,gradina echipata,2 pivnite,Str. Rodnei,Central,Targu M
19

Comision cumparator 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare in REPREZENTARE EXCLUSIVA o casa primitoare, bine intretinuta si versatila, situata pe Strada Rodnei din Targu Mures, intr-o zona linistita si totodata usor accesibila din spre toate punctele de interes ale orasului. Va ...

1444 EUR/m2 | 284 m2

central, Targu Mures, Mures

Promovat
Vanzare  schimb: Afacere la cheie:Spatiu comercial cu istoric valoros, Tudor, Targu Mures
14

Vanzare schimb: Afacere la cheie:Spatiu comercial cu istoric valoros, Tudor, Targu Mures

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE TARGU MURES este onorata sa va propuna propuna spre vanzare un spatiu comercial cu afacere functionala, activ de peste 20 de ani, in prezent bar utilat si dotat pentru desfasurarea activitatii de snack-bar. Proprietatea se vinde la pachet cu firma si intreaga ...