inchiriez garsoniera Marasti, str.Fabricii de Zahar
305
EUR
Valabil din 5/12/2026 8:23:27 PM
1
1 / 10
Specificații
Suprafata utila
15
m2
Numar camere
1 camera
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1990
Descriere
Inchiriez garsoniera 15mp ,singura garsoniera din scara aflata in bloc de apartamente.
Este o garsoniera luminoasa cu cheltuieli foarte mici, aproape de IULIUS MALL.
Vine utilata , dupa cum se poate vedea si in poze, cu : aragaz ( nou ), frigider, masina de spalat rufe, fierbator apa, storcator vase etc.
Se afla intr-o zona linistiita , la 10min pe jos de Iulius Mall si 5 min de statia de autobuz.
La inchiriat se percepe o garantie echivalenta cu chiria. ( total 3200 lei )
Pret fix 305euro. echivalent 1600 lei luna
Marasti - Str. Fabricii de Zahar
Caut persoane serioase fara animale de companie.
Pret fix 305euro. echivalent 1600 lei luna
Marasti - Str. Fabricii de Zahar
Caut persoane serioase fara animale de companie.
ID anunț: 1775545893
Raportează
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Publi24.ro sau creează-ți rapid un cont nou!