Drujba Stihl ms 251
Drujba am luat o noua acum 2 ani . Funcționeaza f bine nu are probleme.Facem proba pe loc.
Balteni, Gorj
31 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Drujba am luat o noua acum 2 ani . Funcționeaza f bine nu are probleme.Facem proba pe loc.
Balteni, Gorj
31 mai
Drujba este cumpărată de mine acum 4 ani ,am luat o noua.A fost folosita numai de mine .Nu am schimbat nimic la ea in afara de lama și lanț.Porneste f bine.Se vinde cu proba.
Balteni, Gorj
31 mai