Ipad folosit usor si uitat in sertar
ipad in stare buna, functioneaza perfect, bateria este in conditie buna avand in vedere ca nu a fost folosit mult. Singurul defect mai mare ar fi o ciobitura in coltul de sus al ramei care nu a fost creata intr o cazatura, ci din cauza faptului ca eu atunci cand o foloseam ma jucam cu coltul husei. Husa ...
Lugoj, Timis
22 iunie
-2fe05d87-e83d-4feb-a08c-e6067e37f32b.webp)