Vând Volan G29 LOGITECH !!!
Este perfect nou , m am jucat doar de 3 orii pe el se vede si in poze volanul + ambreaj frana aceelartie , il vand fiindca am nevoie de banii !!! PREȚ : 1000 Ron . ( il am de 5 luni si am dat 300 pe el din germania ) Mesaj in privat !!!
Sector 2, Bucuresti
29 mai