Acest anunt nu este activ

Angajam Reprezentant Bistrita-Nasaud

Descriere

Responsabilitati
Promovarea si mentinerea imaginii Companiei si a Grupului Enel;
Promovarea si vanzarea de energie electrica si servicii adaugate catre clientii persoane fizice;
Incheierea contractelor de furnizare a energiei electrice cu clientii;
Intocmirea si transmiterea de rapoarte periodice de activitate;

Cerinte
Disponibilitate pentru activitate de teren;

Constituir avantaj experienta anterioara de cel putin 1 an in domeniul vanzarilor si/sau in interactiune cu clientii;
Cunostinte de operare PC – MS Office;
Persoana ambitioasa, orientata catre client si catre rezultat;
Atitudine colaborativa, deschisa;
Abilitati foarte bune de prezentare, relationare interpersonala si de negociere;
•Abilitati foarte bune de organizare si atentie la detalii;
Initiativa si eficienta.

Beneficii Oferite
Pachet de beneficii compus din: salariu fix,
bonusuri lunare in functie de realizari,
alte premii pentru atingerea rezultatelor;
Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala prin participarea la programe de training;
Oportunitatea de avansare in cadrul Companiei pe criterii de performanta.

Se poate aplica direct la acest anunt sau pe adresa noastra de mail.

Descrierea firmei
Enel este o companie energetica multinationala, jucand un rol important pe piata de electricitate si gaze naturale din lume, concentrandu-se in special in Europa si America latina. Grupul Enel activeaza in peste 30 de tari de pe patru continente, are o capacitate instalata neta de circa 89 GW, genereaza electricitate si gaz printr-o retea ce acopera circa 1,9 milioane km. Cu cei 61 de milioane de consumatori in toata lumea, Enel detine cea mai mare baza de clienti comparativ cu societatile europene din acest sector si este printre cele mai mari companii de electricitate de pe continent in ceea ce priveste capacitatea instalata si EBITDA raportat.

Prezenta pe piata din Romania inca din 2005, Enel este, in acest moment, cel mai mare investitor privat in domeniul energetic, cu operatiuni in sectorul distributiei si furnizarii de electricitate, dar si al productiei de energie electrica din surse regenerabile. Enel are peste 3.100 de angajati in Romania si ofera servicii unui numar de 2,7 milioane de clienti, acoperind aproape o treime din piata locala de distributie. Enel continua dezvoltarea unui program de investitii pentru imbunatatirea calitatii serviciilor, modernizarea retelei si implementarea pe plan local a standardelor de mediu ale grupului Enel.

Apple Google Store iTunes Google Play