Acest anunt nu este activ

Receptionist (receptionista)

Descriere

Responsabilitati

Desfasoara activitati de receptie-secretariat si protocol
Ofera informatiile solicitate de clienti/ beneficiari
Desfasoara activitati de secretariat - preia si transmite faxuri,
Primeste si directioneaza apelurile telefonice;
Intampina clientii, le ofera informatii,
Primeste, directioneaza si gestioneaza corespondenta interna si externa ( posta, fax, e-mail);
Alte atributii administrative.

Cerinte
Studii medii/ superioare - in curs
Limba engleza - nivel mediu / avansat
Utilizator PC – nivel mediu / avansat
Abilitati excelente de comunicare si orientare catre clientii
Persoana dinamica, responsabila, serioasa
Capacitate de concentrare - atentie - profesionalism;
Experienta in relatiile cu clientii reprezinta un avantaj

Beneficii:

Mediu de lucru tanar si dinamic;
Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
Program de lucru flexibil
Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative

SECURITAS ROMANIA recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

Apple Google Store iTunes Google Play