Receptionista pentru cladire de birouri situata in Baneasa

Descriere

SECURITAS ROMANIA, companie multinationala, lider mondial pe segmentul de servicii integrate de securitate, angajeaza Receptionista cu domiciliu in Bucuresti/ zone limitrofe.

Responsabilitati:

Desfasoara activitati de receptie,
Ofera informatiile solicitate de clienti/ beneficiari,
Intampina clientii, le ofera informatii,
Alte atributii administrative.

Cerinte:

Studii medii/ superioare - in curs,
Limba engleza - nivel mediu / avansat,
Utilizator PC – nivel mediu / avansat,
Abilitati excelente de comunicare si orientare catre clienti,
Persoana dinamica, responsabila, serioasa,
Capacitate de concentrare - atentie - profesionalism,
Experienta in relatiile cu clientii reprezinta un avantaj.

Beneficii:

Mediu de lucru tanar si dinamic.
Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung,
Program de lucru flexibil.
Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative

SECURITAS ROMANIA recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play