Acest anunt nu este activ

Receptionist (receptionista)

Descriere

Responsabilitati

Desfasoara activitati de receptie-secretariat si protocol
Ofera informatiile solicitate de clienti/ beneficiari
Desfasoara activitati de secretariat - preia si transmite faxuri,
Primeste si directioneaza apelurile telefonice;
Intampina clientii, le ofera informatii,
Primeste, directioneaza si gestioneaza corespondenta interna si externa ( posta, fax, e-mail);
Alte atributii administrative.

Cerinte
Studii medii/ superioare - in curs
Limba engleza - nivel mediu / avansat
Utilizator PC – nivel mediu / avansat
Abilitati excelente de comunicare si orientare catre clientii
Persoana dinamica, responsabila, serioasa
Capacitate de concentrare - atentie - profesionalism;
Experienta in relatiile cu clientii reprezinta un avantaj

Beneficii:

Mediu de lucru tanar si dinamic;
Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
Program de lucru flexibil
Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative

SECURITAS ROMANIA recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Apple Google Store iTunes Google Play