Agent de Securitate

Descriere

SECURITAS, companie multinationala, angajeaza Agenti de Securitate cu domiciliu in Bucuresti sau localitati limitrofe.

Responsabilitati: activitati de paza pentru magazin de mobila si decoratiuni interioare.

Cerinte:
Studii medii,
Atestat / Certificat agent securitate/paza,
Persoana sociabila, rezistenta la stres, cu spirit de observatie,
Disponibilitate de a lucra in ture.

Angajam si persoane fara calificare.
Oferim pregatire/ calificare gratuita pentru angajatii societatii!

Beneficii:
Garantam plata sporurilor ( 100% pentru zilele de sarbatoare; 75% ore suplimentare; 25% ore de noapte; spor de weekend).
Suma fixa pentru decont transport.

Mediu de lucru tanar si dinamic,
Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung,
Program de lucru flexibil,
Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative.

SECURITAS recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

Pentru informatii suplimentare si programari la interviu puteti apela la numerele:
- 0744 634 424
- 0749 050 576
- 0743 162 009
sau trimiteti cv-ul pe adresa de e-mail: recrutare@securitas.com.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play