Acest anunt nu este activ

Agent de interventie/ securitate

Descriere

Responsabilitati
Activitati de patrulare/ paza in locatii / obiective - centre rezidentiale/ cladiri de birouri/ mall-uri/ centre industriale etc

Cerinte
Studii medii - liceul
Atestat / Certificat agent securitate/paza
Atentie/ vigilenta, spirit de observatie, rapiditate in actiuni si in transmiterea informatiilor;
Disponibilitatea de a lucra in ture.
Carnet de conducere - pentru agentii de interventie

Angajam si persoane fara calificare. Oferim pregatire/ calificare gratuita pentru angajatii societatii!

Beneficii:
Garantam plata sporurilorpentru zilele de sarbatoare; 75% ore suplimentare; 25% ore de noapte; spor de weekend)

Mediu de lucru tanar si dinamic;
Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
Program de lucru flexibil
Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative

SECURITAS ROMANIA recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

Apple Google Store iTunes Google Play