Acest anunt nu este activ

Agent de interventie/ securitate

Descriere

Responsabilitati
Activitati de patrulare/ paza in locatii / obiective - centre rezidentiale/ cladiri de birouri/ mall-uri/ centre industriale etc

Cerinte
Studii medii - liceul
Atestat / Certificat agent securitate/paza
Atentie/ vigilenta, spirit de observatie, rapiditate in actiuni si in transmiterea informatiilor;
Disponibilitatea de a lucra in ture.
Carnet de conducere - pentru agentii de interventie

Angajam si persoane fara calificare. Oferim pregatire/ calificare gratuita pentru angajatii societatii!

Beneficii:
Garantam plata sporurilorpentru zilele de sarbatoare; 75% ore suplimentare; 25% ore de noapte; spor de weekend)

Mediu de lucru tanar si dinamic;
Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
Program de lucru flexibil
Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative

SECURITAS ROMANIA recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Apple Google Store iTunes Google Play