Tehnician IT si Telefoane

Descriere

Candidatul ideal

- Cautam persoana sociala - comunicativa cu experienta in domeniul IT , reparatii
- Cerem cunostinte ale componentelor si perifericelor IT, software;
- Persoana activa, orientata catre client si catre rezultate, atenta la detalii;
- Sa fie persuasiv, cu abilitati bune de comunicare si vanzare, dinamic, cu reale calitati de negociator
- Experienta minim 1 an in relatiile cu clientii.; reparatii calculatoare, telefoane
- Sa aiba capacitatea de a identifica si aduce clienti pentru serviciile oferite de compania angajatoare;
- Abilitati de operare a calculatorului (MS Office – obligatoriu, este un plus daca are cunostinte generale despre -domeniul web);

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
-Configurare si vanzare sisteme pc, retelistica, imprimante, monitoare;
-Preluare produselor in Service
-Listari documente, xerox, scanari
-Preluare si receptionarea marfii
-Manipularea banilor- Bon fiscal, facturi electronice
-Comenzi furnizori, verificarea stocului, oferte componente, mail.
-Expeienta in reparatii :
-calculatoare
-laptopuri
-telefoane
-componente Pc
-Mentenanta , configurare si intretinere in domeniul SOFTWARE (PC, Tablete, Telefoane)

BENEFICII
Salar atractiv, in functie de realizari bonusuri.
Posibiliate promovare.
Program de lucru 8 ore (Luni-Sambata) la alegere se poate cere pauza de masa suplimentara adaugata programului, Sambata program scurt 5 ore

Descrierea companiei

- Suntem o companie aflata in continua dezvoltare in domeniul Reparatiilor IT, vanzare si servicii de calitate cu experienta de 10 ani.
- Ne puteti vizita pe pagina de facebook magicpc sau site

Asteptam CV-le pe adresa de email:
contavalcod@gmail.com

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play