Piese originale centrala Motan clasic 24kw
1

Piese originale centrala Motan clasic 24kw

Placa electronica-290 lei Schimbator secundar- 250 lei Schimbator principal- 340 lei Pompa recirculare- 250 lei Ventilator- 300 lei Cablaje și senzori- 180 lei Rampa gaz- 250 lei Vana gaz- 250 lei Vas expansiune- 200 lei Robinet incarcare-100 lei Kit cos- 80 lei Centrala MOTAN CLASIC 24 a fost folosita 6 luni dupa care a fost inlocuita cu o centrala in condensare.

Sector 4, Bucuresti

Husa protectie heavy duty samsung S25 ultra
3

Husa protectie heavy duty samsung S25 ultra

Produsul prezentat în imagine este o carcasă de protecție de tip Heavy Duty cu cadru din aluminiu și protecție de ecran integrată, concepută pentru smartphone-uri moderne, cum ar fi seria Samsung Galaxy S25 ultra Caracteristici principale Acest tip de husă oferă o protecție robustă la 360 de grade prin următoarele componente: Cadru din Aluminiu: O structură metalică rigidă care se fixează cu șuruburi pentru o rezistență maximă la șocuri și căderi. Protecție de Ecran Integrată: Dispune de o folie de sticla. Design Multi-strat: Combină elemente din metal, silicon și policarbonat pentru a absorbi impactul și a preveni pătrunderea prafului. Rezistență la Cădere: Ambalajul indică o protecție certificată pentru căderi de la înălțimi de aproximativ 4 metri (13 ft). Capac de protectie impotriva apei.

Sector 4, Bucuresti

Butelie egalizare pana in 70kw complet echipata
5

Butelie egalizare pana in 70kw complet echipata

Separă circuitul primar de cel secundar și reglează diferența de presiune dintre intrare și ieșire Permite sistemului să funcționeze la parametrii ceruți în orice moment Pompa de pe circuitul primar și cea de pe circuitul secundar nu vor intra niciodată în conflict, funcționând independent una față de cealaltă Este reversibilă si se poate folosi atât cu alimentare în partea stângă cât și în partea dreaptă Potrivita pentru centrale termice cu puterea până la 70 KW Prevazut cu plasa de separare a murdariei care blocheaza rapid impuritatile aduse de sistemul de circulatie, impuritati care se scufunda in partea de jos a separatorului, indepartarea facandu-se gravitational prin robinetul de golire, pentru functionarea optima a componentelor Fabricat din otel inoxidabil SUS304 si proiectat in conformitate cu mecanica fluidelor Este echipat cu sport de montaj pe perete Pachetul contine si o carcasa izolatoare pentru eficienta termica care previne pierderea de caldura in timpul utilizarii Caracateristici tehnice: Corp din otel inoxidabil SUS304 Carcasa izolatoare Mediu: apa etilen glicol Presiune: 1.0Mpa Temperatura: 0 - 100 0 C Manual complet de instructiuni. Dimensiuni: - Diametru cu tot cu izolatie: 11 cm - Diametru fara izolatie: 7.5 cm - Lungime 51 cm - Distanta dintre gaurile de fixare (centrul prinderilor) 29 cm Robineti giacomini 1" - 6 buc. Aerisitor automat 1 2- 1 buc. Robinet golire -1 buc.

Sector 4, Bucuresti

Vas de expansiune Buderus Logamax Plus
3

Vas de expansiune Buderus Logamax Plus

Vas de expansiune Buderus Logamax Plus compatibil GB 012-25K, GB 012-25 K- V2 în stare perfecta de funcționare. Acesta este un accesoriu important pentru sistemele de încălzire centrale, care ajută la menținerea presiunii și temperaturii optime în instalație. Produsul este în condiție bună și poate fi achiziționat la un preț avantajos. Curatat si verificat presiunea 1.5 bar. Pret nou achizitie in magazin 926 lei

Sector 4, Bucuresti

Robineti de trecere 1'' instalatii sanitare termice
2

Robineti de trecere 1'' instalatii sanitare termice

Robinet de trecere Giacomini, 1", interior-exterior, cu fluture si olandez pentru instalatii sanitare si termice. Robinetii au fost achiziționați pentru stocul propriu, dar dorim sa eliberam depozitul si sa reinvestim in alta afacere. Se negociază pretul la minim 10 bucati. Se livrează personal in Bucuresti

Sector 4, Bucuresti