Vând casă Parter + Mansardă
8

Vând casă Parter + Mansardă

Vând casă compusă din 3camere baie bucătărie hol camera centralei și beci. Mansarda nu este copartimentata. Construcție din anul 2000.Încălzirea se face cu centrală pe lemne, boiler electric și boiler apă caldă pe casă de 200 litri. Are gard nou, pavele și în spatele casei ca un foișor de10 6 metri în prelungirea casei. Utilități apă ,curent electric, fosă septica din beton. Terenul are 3400 de metri. Construcția este din cărămidă și BCA cu fundație din beton și placă la etaj. Proprietatea se află la intrarea în Valea Mare lângă Romturingia, lipit de cel mai vechi oraș din Muntenia și prima capitală a Țării Românești, Câmpulung Muscel. La 5 minute( 2.5 km) cu mașina de centru comercial Mall și centru orașului. Ca și distanță avem 85km de Brașov, 50km de Pitești și 170km București. Proprietatea este situată într-o zonă foarte frumoasă, turistică cu un peisaj deosebit cu multe locații de vizitat ( baraju și cabana Voina, Cheile și Peștera Dambovicioarei, barajul Pecineagu, munții Iezer, la 75km Transfagarasanu ETC ) și cu vedere deosebită asupra Munților Iezer din incinta proprietăți. Pret negociabil în limita bunului simț. Cer și ofer seriozitate.

3400.0 m2

Valea Mare-Pravat, Arges

Ofer servicii

Bună ziua. Lucrez cu ziua. Prestez diferite servicii în gospodărie. Tai iarba cu motocoasa profesională, tai lemne cu drujba și alte lucrări uzuale în gospodărie. Ofer și servicii de transport pe diferite distanțe cu mașină personală de 5 locuri. CER ȘI OFER SERIOZITATE. Pentru alte detalii puteți să sunați la numărul de telefon zi frumoasă să aveți.

Campulung, Arges

Vând Skoda Rapid 2016 cu consum mic
5

Vând Skoda Rapid 2016 cu consum mic

Vând Skoda Rapid 2016. MENȚIONEZ DE LA ÎNCEPUT CĂ NU ARE KM DAȚI ÎNAPOI. Se poate verifica tot ce am spus. 223200 sunt km. originali verficabili cu Car Vertical. Nu comparați cu mașini cu km dați înapoi. NU MĂ OCUP CU VÂNZĂRI DE MAȘINI. E mașină de familie mașină personală. O am de 6 ani. O mașină care arată foarte bine. Un motor foarte fiabil și foarte reușit 1.6-115cp. cu un consum foarte mic (nu exagerez). În acești ani nu am făcut foarte mulți km. Ca și dotări: geamuri electrice AC star stop volan piele etc. Este euro 6 fără ad blue. Baterie noua Varta (12v-70Ah) Discuri și frâne noi cu acte doveditoare. Și un rând de roți cu anvelope de iarna foarte bune. Roata rezervă nouă. FĂRĂ RUGINĂ. Parbrizu foarte puțin fisurat. Motivul vânzări ne trebuie o mașină cu 7 locuri. Aș dori să sune doar cei cu adevărat interesați. Este o mașină de familie. O mașină care arată bine. Cer și ofer seriozitate maximă. Mulțumesc.

2016 | diesel

Valea Mare-Pravat, Arges