Barcă cu velă
Vând barcă cu velă+remorcă +peridoc demontabil+ velă+veste de salvare. Fără motor, dar se poate pune. Proveniență Germania, cu acte. Stare foarte bună. Dimensiuni: 4,20 x 1,70 m
Baia Mare, Maramures
3 aprilie
2 500 EUR
Vând barcă cu velă+remorcă +peridoc demontabil+ velă+veste de salvare. Fără motor, dar se poate pune. Proveniență Germania, cu acte. Stare foarte bună. Dimensiuni: 4,20 x 1,70 m
Baia Mare, Maramures
3 aprilie
2 500 EUR
Vând teren intravilan, situat în Lăpușel, 11 km de Baia Mare, intr-o zonă liniștită. Pe teren sunt 3 izvoare ( apă ) , locul este ideal pentru investiții gen păstrăvărie, parc fotovoltaic ( zonă deschisă); are 13m deschidere la drum ; gaz, curent la limita proprietății. Terenul are suprafața 27,5 ari. Terenul e situat pe aria sitului arheologic din zonă, este permisă construcția excavarea în prezența unui reprezentant al muzeului. Prețul este 1200 euro per ar.
27.5 m2
Lapusel, Maramures
1 aprilie
1 200 EUR
Minibar- se poate integra în mobila. Toate datele tehnice se văd în ultima fotografie.
Baia Mare, Maramures
1 aprilie
300 RON
Vând cabană la munte, la poalele Ignișului, 15km de Baia Mare, în Groapele Chiuzbăii. Cabana este într-o zonă liniștită, înconjurată de verdele pădurii și murmurul apei curgătoare, lângă care se află. Dispune de 3 dormitoare la etaj, un living generos + bucătărie + baie + o camera mica și o terasă generoasă la parter și un ciubăr cu aeromasaj în curte. Zona este ideală pentru drumeții, bike și este aproape de alte destinații turistice de lângă Baia Mare ( Cota 1000 - telescaun, stațiunea Izvoarele, lacul Mogoșa, lacul Ferneziu etc). Suprafața utila 126mp + 27 mp terasa alipită, acoperită. Casa este construită din BCA și e situată pe teren drept, 12,5 ari. Acoperișul a fost schimbat in urmă cu 3 ani.
126.0 m2
Chiuzbaia, Maramures
1 aprilie
125 000 EUR
Se închiriază cabană la munte, la poalele Ignișului, la 15km de Baia Mare. Cabana este într-o zonă liniștită, înconjurată de verdele pădurii și murmurul apei curgătoare lângă care se află. Dispune de 3 dormitoare la etaj, un living generos + bucătărie + baie + o camera mica și o terasă generoasă la parter, de asemenea, ciubăr cu aeromasaj în curte. Zona este ideală pentru drumeții, bike și este aproape de alte destinații turistice de lângă Baia Mare ( Cota 1000 - telescaun, stațiunea Izvoarele, lacul Mogoșa, lacul Ferneziu etc). Cabana se închiriază pentru pachete de 7 sau 10 zile ( nu în regim hotelier). Prețul este pentru toată cabana 7 zile.
Chiuzbaia, Maramures
1 aprilie
460 EUR