Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Sef Schimb

Descriere Locuri de munca

Cautam Sef de schimb in productie!!!!
Cerinte:
- studii medii sau superioare;
- cunoasterea limbii engleze;
- experienta in coordonarea unei echipe de minim 2 ani;
- experienta in domeniul tapiteriei reprezinta un avantaj.
Responsabilitati:
- stabilirea planului de executie zilnic;
- supravegherea din punct de vedere calitativ si cantitativ a productiei;
- monitorizarea zilnica a rezultatelor si colectarea foilor de parcurs;
- comunicarea zilnica cu contolorii de calitate si cu maistrul privind bunul mers al lucrurilor;
Beneficii:
- pachet salarial avantajos;
- bonuri de masa de 15 lei;
- al 13-lea salariu;
- transport asigurat.
Program: L-V 06:00 – 14:30 si 14:30 – 23:00
Sunati la 0787325524

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!