Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite

Spalator auto Cluj-Napoca 3700-5000 RON

Valabil din 24.04.2024 12:27:39
Repostat automat
Specificații
Numele companiei Klass Wagen
Tip job full time
Descriere

Locație: Cluj-Napoca (în vecinătatea Aeroportul Internațional Traian Vuia)

Program:

4 zile lucrate cu 2 zile libere - 8h zi

Salariu:

- Salariu până la 5000 RON (salariu fix + card de masă + bonusuri de performanță);
- Abonament gratuit la biblioteca online Bookster;
- O echipă prietenoasă;
- Manageri cărora le pasă de bunăstarea angajaților noștri și îi ajută ori de câte ori putem atât din punct de vedere profesional, cât și personal.

Cerințe:

- Ești o persoană cu dorința de muncă, serioasă, care nu renunță la greu;
- Îți plac mașinile;
- Îți dorești un loc de muncă stabil;
- Îți dorești să fii plătit și apreciat pe măsura eforturilor tale.

Responsabilități:

- se spală mașinile la exterior și la interior;
- se pregătesc mașinile pentru a fi predate clienților (completezi lichidul de parbriz, verifici să funcționeze farurile, ștergătoarele, becurile);
- te asiguri că mașina este impecabilă din punct de vedere al curățeniei (verifici banchetele, plafonul și covorașele);
se completează în calculator mașinile spălate în ziua respectivă.

*Se oferă bonusuri pentru mașinile spălate (cantitate și calitate).

De ce Klass Wagen?

Alăturați-vă nouă în modelarea viitorului închirierilor auto!

O lume a oportunităților: când te alături de Klass Wagen, nu ești doar un angajat; ești un contribuitor apreciat la viziunea noastră despre un transport accesibil și de încredere pentru toți. Oferim un mediu în care ideile tale sunt auzite, creșterea ta este alimentată și ambițiile tale sunt susținute.

Valorile care ne conduc: În centrul succesului nostru sunt valorile care ghidează fiecare aspect al afacerii noastre. Integritatea este busola noastră, asigurându-ne că fiecare interacțiune este marcată de transparență și încredere. Ambiția ne alimentează determinarea de a inova continuu și de a depăși așteptările. Profesionalismul este angajamentul nostru de a oferi cele mai înalte standarde de servicii. Munca în echipă formează legăturile puternice care ne unesc.

15 ani de excelență: cu o istorie bogată de peste un deceniu, ne-am ajustat expertiza și am cultivat o reputație pentru servicii excepționale și prețuri imbatabile în România, Ungaria și Portugalia.

Ești gata să îți îndrepți cariera către excelență, integritate și un viitor mai luminos în industria închirierilor auto?

Împreună, vom conduce schimbarea și vom crea un viitor în care accesibilitatea se întâlnește cu calitatea.

Alăturați-vă nouă astăzi!

** La acest anunt se vor lua in considerare doar candidatii care aplica cu un CV actualizat pe platforma Publi24. Publi24_1713346183

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

HR Klass Wagen

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0