Trimite unui prieten

Trimite

Asistenta operare PC - Cazare Asigurata - in Timisoara

Descriere Locuri de munca

Descrierea jobului

Ce presupune jobul tau?
- Sa verifici articole, sa creezi articole pentru produse, sa incarci produse pe un site Fashion ( yandy.com, starshiners.ro etc)
- Sa stii sa lucrezi la un laptop/PC - cunostinte Microsoft Office
- Sa vorbesti profi la telefon, sa preiei comenzi online
- Ar fi ok daca ai sti sa vorbesti/scrii in lb. engleza, dar nu e necesar
- Sa pui anunturi pe site-ul nostru si pe site-urile partenere
- Sa realizezi anunturi si bannere, sa editezi poze (aici implica sa stii macar un pic din orice program de web design - de ex. photoshop, corel etc.). Nu te speria daca nu stii deloc, te ajutam sa inveti rapid.
- experienta nu este necesara,
- Restul invatam si ne dezvoltam impreuna!

Ce iti oferim?
- Un mediu placut de munca din apartament
- relaxare continua
- Program cate ore doresti tu pe zi
- Salariu 1300 - 1700lei - depinde de tine !
- fara sef , noi ne facem programul noi ne suntem si sefi ;)
- seriozitate si stabilitate

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!