Vei fi notificat de câte ori:

Depozit, logistica • 3 Locuri de munca Stefanestii de Jos Ilfov

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Muncitori productie - depozit - logistica Ilfov Stefanestii de Jos Anunțuri cu poze Disponibil din: 2021-11-29 Tip job: Full time Șterge toate filtrele
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Stivuitorist - Depozit hartie&carton - Stefanesti
1
2

Căutăm o persoană pentru postul de Stivuitorist la depozitul nostru hartie carton - Stefanesti Oferim: Salariu atractiv, bonuri de masa, prime de sarbatori, alte prime Posibilitate decontare transport Program fix, 8H zi Cerinte: Autorizatie ISCIR Experienta anterioara pe un post similar Spirit ...

Stefanestii de Jos, Ilfov

Manipulant marfa depozit
1

Responsabilitati: Descărcarea mărfurilor primite de la furnizori și aranjarea acestora în depozit Ambalarea și pregătirea mărfurilor conform procedurilor interne pentru livrare Încărcarea mărfurilor în mașinile de transport Participarea proactivă la optimizarea procesului de manipulare marfă ...

Manipulant marfuri depozit Stefanestii de Jos
2
1

Angajam barbati intre 18 si 40 de ani, cu forta de munca si experienta in depozit. Asiguram transport din Bucuresti, Urziceni, apa, cafea, asigurare medicala privata. Salariu atractiv, bonusuri, prime, bonuri de masa 40 lei zi lucrata. Salariu intre 3000 si 4500 lei net (include parte fixa, bonuri ...

0