Trimite unui prieten

Trimite

operator/secretar birou notarial

Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal
- EXPERIENTA de minimum 2 ani intr-un birou notarial;
- O buna cunoastere a activitatii notariale;
- Abilitati de tehnoredactare rapida si de lucru cu pachetul Microsoft Office
Descrierea jobului
- Tehnoredactarea documentelor notariale (Contracte de Vanzare, de imprumut, de comodat, de ipoteca, de dezmembrare, de partaj etc., Promisunii bilaterale de vanzare, proceduri succesorale, procedura divortului, procuri, declaratii etc.);

- indeplinirea actiunilor prealabile si ulterioare procedurilor notariale;

- comunicare cu clientii, persoane fizice si persoane juridice, inclusiv dezvoltatori imobiliari si banci, intr-un mod deschis, amabil si profesionist

Descrierea companiei

Societate Profesionala Notariala „Popa Radulescu si asociatii”, cu sediul in Bucuresti, Calea Dudesti nr.136-138, Sector 3.

0737.274.391
dianapreda_104@yahoo.ro
Anunturile utilizatorului

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!