Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite

Compania DIANA angajează personal pentru întreținere & reparații mașini utilaje

Specificații
Numele companiei DIANA SRL
Tip job full time
Descriere

Ești plin de energie și determinare?
Alătură-te echipei noastre și fii motorul care menține în mișcare producția, contribuind direct la succesul nostru comun în industria de producție!

Cum arată candidatul ideal:

-Experiență relevantă în domeniul întreținerii echipamentelor din industria de producție;
-Cunoștințe tehnice solide în domeniile specifice precum mecanică, electricitate, automatizări etc;
-Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice într-un mod eficient;
-Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu diversele departamente;
-Certificări sau calificări relevante pentru fiecare domeniu specific de întreținere (lacatus mecanic, automatist, sudor etc.);
-Disponibilitate pentru lucrul în ture și intervenții de urgență în afara programului normal de lucru.

Responsabilități:

-Realizarea întreținerii preventive și corective a echipamentelor din zona de producție, asigurând funcționarea optimă și sigură a acestora;
-Înlocuirea și reglarea pieselor uzate sau defecte conform specificațiilor tehnice;
-Diagnosticarea și remedierea eficientă a defecțiunilor tehnice ale echipamentelor, în conformitate cu procedurile stabilite;
-Întocmirea și actualizarea documentației tehnice referitoare la întreținerea echipamentelor;
-Asigurarea respectării normelor de siguranță și a reglementărilor specifice în timpul efectuării activităților de întreținere;
-Colaborarea cu departamentele de producție pentru a minimiza timpul de inactivitate al echipamentelor și a maximiza eficiența producției;
-Identificarea și implementarea de îmbunătățiri tehnice pentru a optimiza performanța și fiabilitatea echipamentelor;
-Efectuarea lucrărilor de mecanică pentru repararea și întreținerea echipamentelor mecanice din zona de producție;
-Asigurarea bunei funcționări a componentelor mecanice ale mașinilor și utilajelor;
-Diagnozarea și remedierea problemelor de natură electrică și electronică ale echipamentelor;
-Respectarea instructiunilor de lucru, a programului de lucru si a regulilor de buna practica si igiena;
-Participă la acțiunile KAIZEN din cadrul companiei DIANA SRL.

Ce oferim:

-Contract de muncă cu normă întreagă și perioadă nedeterminată;
-Salariu competitiv in funcție de competențe;
--Gustare (mezeluri) și masa calda (ciorbă+ fel principal), gătite zilnic în cantina companiei;
-Tichete de masă în valoare de 25 lei zi lucrătoare;
-Ore suplimentare plătite 200%;
-Bonusuri de performanță;
-Calificare și dezvoltare profesională la locul de muncă;
-Cadouri bonusuri de Paște și Crăciun sau zilele aniversare ale companiei;
-Cadouri de ziua salariatului și cadou de ziua copilului (doar pentru copiii minori) din partea companiei;
-Decontarea cheltuielilor de transport până la locul de muncă;

Și mai oferim:

-Un mod de lucru adaptat unei piețe dinamice aflată în continuă dezvoltare;
-Procese și proceduri de lucru clare pentru a-ți fi ușor să faci tot ce ai de făcut;
-O echipă care să îți fie alături și un manager care te va îndruma și va fi acolo pentru a te ajuta cu sfaturi practice;
-Echipament de lucru la standarde europene.
-Dacă pentru tine contează respectul, aprecierea, garanția respectării promisiunilor făcute, stabilitatea locului de muncă, posibilitatea a fi susținut să crești profesional și sa avansezi în cadrul companiei.

Vino în echipa DIANA!

Publi24_1716396068

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

Ana Maria Talmaciu

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ați atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0