Vei fi notificat de câte ori:

Industria alimentara, ingineri • 5 Locuri de munca

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Industrie alimentara Anunțuri cu poze Experienta: Experienta 1-3 ani Disponibil din: 2021-07-26 Tip job: Full time Șterge toate filtrele
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Cofetar si patiser
1
4

Daca considerati ca nu sunteti potrivita, dar cunoasteti pe cineva care si-ar dori aceasta oportunitate si s-ar incadra in cerințele acestui post, va rugam sa ne contactati pentru a va inregistra in baza de date pentru PREMIUL DE RECOMANDARE. Premiul se ofera la aniversarea a un an de colaborare cu ...

Ploiesti, Prahova

Gestionar bucatarie catering
1

Unitate de producție preparate tradiționale românești situate in orasul Pantelimon.

Pantelimon, Ilfov

Brutar   Patiser cu experienta
1

Brutar Patiser cu experienta

Brutaria Companion angajeaza brutar patiser cu experienta de minim 2 ani, Sos. Mihai Bravu 199A. Program: Luni - Vineri 05: ra pauza).

Sector 2, Bucuresti

 ajutor de COFETAR
1
7

Laborator de cofetarie si patiserie angajeaza ajutor de COFETAR Program 8h full-time in 2 schimburi cu weekend liber Salariu 2800 NET Decontare abonament transport Zilnic se ofera gratuit 1 produs la alegere Locatie in Brasov

Brasov, Brasov

angajam cofetar, ajutor cofetar, vanzator
1
1

Descrierea Postului: Realizarea de prăjituri, torturi și produse de patiserie de înaltă calitate. Crearea și implementarea de rețete inovative. Asigurarea respectării standardelor de igienă și siguranță alimentară. Colaborarea cu echipa pentru a asigura o experiență culinară de neuitat pentru ...

Arad, Arad

REDUCERE FULGER: - 25% la încărcarea de credite DOAR AZI
Alege valoarea dorită și aplică codul
Încarcă credite la preț redus
0