Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Sudori Bihor

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • Sudor Mig-Mag Tig CO2 Argon

    Cerințele postului Experienta in domeniul sudurii de minim 2 ani; Diploma de calificare

  • 2

    Angajez tinichigiu/ lacatus/sudor Salonta

    SC ANGAJEAZA UN tinighigiu sau LACATUS /SUDOR SI UN TAMPLAR CU NORMA INTREAGA PENTRU

  • Manpower recruteaza Sudor

    Cerinte Studii medii, de preferinta profil tehnic; Disponibilitate de lucru in 3

  • 1

    Angajam Sudor (Mig-Mag, Electric)

    Responsabilitatile postului: - Executa suduri pentru diferite lucrari de instalatii

  • Angajăm muncitori în confecții metalice

    Societate comercială cu punct de lucru în localitatea Urvind angajează 2 persoane

  • 1

    Angajam lacatus confectii metalice

    Angajam lacatus confectii metalice in Oradea

  • 2

    Sudor constructii

    Firma de constructii angajeaza sudori pentru punctele de lucru(santierele firmei)

  • 7

    Angajam lăcătuș confectii metalice

    Firma de confectii metalice angazeaza lacatus confectii metalice in Oradea. Cerinte: Experienta

0